Анонси



         
         

         

         

         

         

         


        Назад

        ІНФОРМАЦІЯ

        про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00  29 квітня по 8:00  30 квітня 2026 року

        Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.         

        Дорожньо-транспортні пригоди – 1:

        - в с. Скороходове Прилуцького району (на залізничному переїзді) о 20 год. 05 хв. 29 квітня водій автомобіля "Daewoo Lanos", рухаючись в напрямку с-ща Талалаївка, не впорався з керуванням, не вибрав безпечної швидкості руху, в результаті чого виїхав на смугу зустрічного руху та з’їхав у кювет. Внаслідок ДТП пасажир автомобіля отримав тілесні ушкодження та доставлений до КНП "Прилуцька центральна районна лікарня".                   

        Пожежі – 5:

        пожежі сухої трави та сміття – 5:

          - в с-щі Березна Чернігівського району (Березнянська ТГ) по вул. Петра Сагайдачного о 12 год. 30 хв. 29 квітня на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 0,3 га;

          - в с. Локнисте Чернігівського району (Березнянська ТГ) о 13 год. 56 хв. 29 квітня на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 0,01 га;

          - в м. Чернігові по вул. Мазепи, біля будинку №59 о 15 год. 35 хв. 29 квітня на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 0,003 га;

          - в с. Старий Білоус Чернігівського району (Новобілоуська ТГ) о 15 год. 46 хв. 29 квітня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га;

          - біля с-ща Козелець Чернігівського району (Козелецька ТГ) о 19 год. 19 хв. 29 квітня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 2 га.

          Причина та збитки пожеж встановлюються.

          Виявлення та знешкодження боєприпасів: піротехнічні підрозділи 3 рази залучалися до виконання робіт за призначенням, виявлено та знешкоджено 4 ВНП (з початку бойових дій - 56 946 ВНП).

        Радіаційний фон:

        На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 12-14 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 13 мкр/год., Прилуки – 14 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 13 мкр/год, Семенівка – 13 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.

        Гідрологічна ситуація (за інформацією Чернігівського обласного центру з гідрометеорології):

        Рівні води в створах гідрологічних постів станом на 29 квітня:

        Ріка - пост Рівень води
        над нулем
        поста, см
        Відмітка виходу
        води на
        заплаву у річках
        над умовним
        нулем, см
        Відмітка
        рівня води початку
        затоплення населених
        пунктів, см
        Зміна рівня
        води за
        добу, см
        Перевищення (+),
        недосягнення (-)
        відмітки заплави,
        см
        Багаторічні
        характеристики максимальних рівнів
        води весняних
        водопіль, см
        над нулем
        поста
        Льодові
        явища
        найвищий середній найнижчий

        р. Дніпро –

        с. Неданчичі

        476

        490

        691

        +1

        -14

        900

        592

        373

        чисто

        р. Десна –

        м. Н.-Сіверський

        472

        450

        632

        -2

        +22

        842

        559

        253

        чисто

        р. Десна - с. Розльоти

        605

        640

        900

        -2

        -35

        1045

        714

        323

        чисто

        р. Десна –

        с-ще Макошине

        575

        600

        800

        +1

        -25

        876

        672

        259

        чисто

        р. Десна - м. Чернігів

        496

        680

        700

        +2

        -184

        985

        674

        215

        чисто

        р. Десна - с. Морівськ

        381

        400

        590

        +2

        -19

        648

        476

        175

        чисто

        р.Сейм-с.Мутин (Сумська область)

        682

        680

        780

        +1

        +2

        855

        715

        570

        чисто

        р. Снов - м. Сновськ

        188

        170

        362

        -1

        +18

        400

        278

        75

        чисто

         

        Попередження про небезпечні гідрологічні явища (НГЯ) та процеси на водних об’єктах Чернігівської області:

        29-30 квітня  триватиме  поступовий  розвиток  водопілля  на р. Десна  нижче с. Розльоти з добовою інтенсивністю підвищення рівнів води на 1-4 см з утриманням затоплення заплави р. Десна біля м. Новгород-Сіверський та порушенням транспортного сполучення у Новгород-Сіверському та Корюківському районах області (І рівень небезпеки – жовтий).

        Прогноз погоди:

        За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 29 квітня по 20 годину 30 квітня очікується хмарна погода з проясненнями, вночі без опадів, вдень місцями невеликий дощ. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі сильні заморозки 0-5º, вдень 7-12º тепла.

        По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура вночі сильні заморозки 0-2º, вдень 8-10º тепла.

        Назад

         

        Контактний телефон відповідального чергового Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації

        (0462)676-003

        (0462)677-955

         

        Щодо інформації про стан проїзду автошляхами Чернігівщини чи допомогу у дорозі можна отримати у  Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області цілодобово  за номером телефону:

        067-400-60-80

         

        Щодо інформації про відключення електропостачання та повалені електроопори можна отимати або повідомити  за телефонами контакт-центру АТ «Чернігівобленерго»:

        0-800-210-310

        (0462)772-901

         

        Щодо інформації про віключення водопостачання за телефоном контакт-центру КП "Чернігівводоканал"

        0-800-50-50-51

         

        ГУ ДСНС у Чернігівській області

        Начальник чергової зміни

        (0462) 69-10-60 (цілодобово)

         

        Регіональна робоча група Координаційного штабу в Чернігівській області з питань поводження з військовополоненими:

        щосереди та щоп’ятниці з 09:00 до 13:00 за обов’язковим попереднім записом за телефоном - 093 545 66 40.

        За адресою: м. Чернігів, пр-т. Миру, буд. 14, 2 поверх, каб. 210.

         

         
         
        Sinoptik - logo

        Погода на найближчий час

         

        Чернігів