Назад
Оборонна підтримка України та ветеранська політика: Президент зустрівся з віцепрем’єр-міністром Хорватії
Президент України Володимир Зеленський провів зустріч із віцепрем’єр-міністром – міністром оборони Хорватії Іваном Анушичем.
«Дуже раді вітати вас у нашій країні. Ми хороші друзі з вашим Прем’єр-міністром і дуже вдячні вашому уряду, народу за повну підтримку нашої країни», – зазначив Глава держави.
Президент подякував за виділений 14-й пакет військової допомоги від Хорватії та запланований до кінця цього року 15-й пакет.
Володимир Зеленський та Іван Анушич обговорили важливість реалізації проєктів у межах ініціативи PURL, зокрема щодо засобів ППО, та використання можливостей механізму SAFE.
Президент також подякував за особисту участь віцепрем’єр-міністра в Міжнародній ветеранській конференції, що відбулася 9–10 жовтня в хорватському Спліті. Глава держави наголосив, що ветеранська політика та соціальна реінтеграція – дуже важлива й чутлива тема для України. Наша країна зацікавлена у відповідному досвіді Хорватії.

«Ми готові допомагати вашим ветеранам. Ми знаємо, наскільки складно військовослужбовцям, які повернулися з лінії зіткнення в цивільне життя. Це складне завдання, але це можливо», – зазначив Іван Анушич.
Віцепрем’єр Хорватії також розповів, що відвідав Бучу та вшанував пам’ять людей, які загинули за свободу України та цінності демократії. Він наголосив, що його країна підтримує Україну з першого дня повномасштабної війни і продовжуватиме це робити.

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Назад |
Контактний телефон відповідального чергового Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації
(0462)676-003
(0462)677-955
Щодо інформації про стан проїзду автошляхами Чернігівщини чи допомогу у дорозі можна отримати у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області цілодобово за номером телефону:
067-400-60-80
Щодо інформації про відключення електропостачання та повалені електроопори можна отимати або повідомити за телефонами контакт-центру АТ «Чернігівобленерго»:
0-800-210-310
(0462)772-901
Щодо інформації про віключення водопостачання за телефоном контакт-центру КП "Чернігівводоканал"
0-800-50-50-51
ГУ ДСНС у Чернігівській області
Начальник чергової зміни
(0462) 69-10-60 (цілодобово)
Регіональна робоча група Координаційного штабу в Чернігівській області з питань поводження з військовополоненими:
щосереди та щоп’ятниці з 09:00 до 13:00 за обов’язковим попереднім записом за телефоном - 093 545 66 40.
За адресою: м. Чернігів, пр-т. Миру, буд. 14, 2 поверх, каб. 210.
|