Анонси



         
         

         

         

         

         

         


        Назад

        Спеціальне навчання територіальної пожежно-рятувальної спеціалізованої служби цивільного захисту регіонального рівня

         

        20 травня в Чернігівській області відбулися спеціальні навчання територіальної пожежно-рятувальної спеціалізованої служби цивільного захисту регіонального рівня. Метою заходу було вдосконалення практичних навичок керівного складу та фахівців цивільного захисту, необхідних для запобігання надзвичайним ситуаціям, захисту населення та територій, а також для проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт. Навчання також слугували перевіркою готовності сил цивільного захисту.

                  Темою навчання було: "Дії органів управління територіальної пожежно-рятувальної спеціалізованої служби цивільного захисту місцевого рівня під час гасіння пожеж у сільській місцевості".

        У заході взяли участь представники головного управління ДСНС Чернігівської області та їх структурних підрозділів, районних державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

        Відповідно до плану проведення навчань у заходах брав участь заступник директора Департаменту – начальник управління організації цивільного захисту, інформації та зв’язку Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації Володимир Селюченко, який проінформував учасників навчань щодо порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, а саме:

        - обговорювалися механізми формування резервів, хто відповідає за їхнє поповнення, які джерела фінансування використовуються та як відбувається логістика накопичення.

        - були відпрацьовані алгоритми швидкого та ефективного залучення цих резервів у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

        - значний акцент зробили на тому, щоб визначити, що саме має входити до цих резервів і в яких кількостях. Це рішення приймається на основі аналізу потенційних загроз для регіону, враховуючи специфіку сільської місцевості, де пожежі можуть швидко поширюватися і вимагати значних ресурсів для їхнього гасіння та мінімізації наслідків.

        Перший заступник начальника Головного управління ДСНС в Чернігівській області Олександр Стор’єв підсумував результати проведення навчання.

         

        Назад

         

        Контактний телефон відповідального чергового Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації

        (0462)676-003

        (0462)677-955

         

        Щодо інформації про стан проїзду автошляхами Чернігівщини чи допомогу у дорозі можна отримати у  Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області цілодобово  за номером телефону:

        067-400-60-80

         

        Щодо інформації про відключення електропостачання та повалені електроопори можна отимати або повідомити  за телефонами контакт-центру АТ «Чернігівобленерго»:

        0-800-210-310

        (0462)772-901

         

        Щодо інформації про віключення водопостачання за телефоном контакт-центру КП "Чернігівводоканал"

        0-800-50-50-51

         

        ГУ ДСНС у Чернігівській області

        Начальник чергової зміни

        (0462) 69-10-60 (цілодобово)

         

        Регіональна робоча група Координаційного штабу в Чернігівській області з питань поводження з військовополоненими:

        щосереди та щоп’ятниці з 09:00 до 13:00 за обов’язковим попереднім записом за телефоном - 093 545 66 40.

        За адресою: м. Чернігів, пр-т. Миру, буд. 14, 2 поверх, каб. 210.

         

         
         
        Sinoptik - logo

        Погода на найближчий час

         

        Чернігів