Анонси



         
         

         

         

         

         

         


        Назад

        Мир нам потрібен, саме мир – справжній, чесний, а не війна нескінченно, і гарантії безпеки потрібні – звернення Президента

        Бажаю здоров’я, шановні українці!

        Кілька речей за цей день.

        Провів Ставку. Провели аналіз пакетів підтримки та деяких контрактів, які є за цей час. Хороші результати по контрактах на артилерію – Україні потрібна міцна основа. Далі – дрони, незмінний пріоритет. Захист неба – додаткові системи зараз зайшли в Україну від Литви, дуже дякую тобі, пане Президенте. Доповідав сьогодні Прем’єр-міністр України щодо фінансів на цей рік, ми забезпечуємо всі наші потреби, ми пройдемо по фінансах 2025-й. Сьогодні ж на Ставці були деякі спеціальні питання нашої державної стійкості – усі можливі сценарії ми опрацьовуємо, опрацьовуємо так, щоб захистити Україну. Базовий сценарій – зберігати позиції та забезпечити умови для правильної дипломатії, для якнайшвидшого завершення цієї війни достойним миром. Мир нам потрібен, саме мир – справжній, чесний, а не війна нескінченно. І гарантії безпеки потрібні. Саме відсутність гарантій безпеки для України 11 років тому дала змогу Росії почати з окупації Криму та війни на Донбасі, потім відсутність гарантій безпеки дала змогу Росії розпочати повномасштабне вторгнення, і зараз через відсутність визначених гарантій безпеки саме Росія тримає цю війну в розпалі. І це бачить весь світ, і це визнає весь світ.

        Сьогодні ми продовжили нашу роботу з європейськими партнерами щодо спеціальної дипломатичної та безпекової архітектури. Архітектури, яка може наблизити мир. Це те, зокрема, про що ми говорили в Лондоні напередодні. І перед тим – із багатьма лідерами світу. Україна, уся Європа, Америка – разом ми можемо забезпечити десятиліття спокою. І треба для цього бути в конструктиві – працювати разом, доповнювати пропозиції одне одного та прискорювати дипломатію для завершення війни.

        Говорив сьогодні я з лідерами Балтійських держав: Литва, Латвія, Естонія. Хороша розмова. І про підсумки саміту в Лондоні. І про можливості та бачення всіх процесів з Америкою. І про оборонну підтримку – те, що рятує життя наших людей. Вдячний державам Балтії за те, що ви так принципово з Україною, друзі. Дякую ще раз за підтримку!

        Слава Україні!

        Офіційне інтернет-представництво Президента України

         

         

         

        Назад

         

        Контактний телефон відповідального чергового Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації

        (0462)676-003

        (0462)677-955

         

        Щодо інформації про стан проїзду автошляхами Чернігівщини чи допомогу у дорозі можна отримати у  Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області цілодобово  за номером телефону:

        067-400-60-80

         

        Щодо інформації про відключення електропостачання та повалені електроопори можна отимати або повідомити  за телефонами контакт-центру АТ «Чернігівобленерго»:

        0-800-210-310

        (0462)772-901

         

        Щодо інформації про віключення водопостачання за телефоном контакт-центру КП "Чернігівводоканал"

        0-800-50-50-51

         

        ГУ ДСНС у Чернігівській області

        Начальник чергової зміни

        (0462) 69-10-60 (цілодобово)

         

        Регіональна робоча група Координаційного штабу в Чернігівській області з питань поводження з військовополоненими:

        щосереди та щоп’ятниці з 09:00 до 13:00 за обов’язковим попереднім записом за телефоном - 093 545 66 40.

        За адресою: м. Чернігів, пр-т. Миру, буд. 14, 2 поверх, каб. 210.

         

         
         
        Sinoptik - logo

        Погода на найближчий час

         

        Чернігів