Анонси



         
         

         

         

         

         

         

        Новини

        Назад

        <<<45 - 55 з 7115>>> Архів
        01 Липня 2026 09:16
        Інформація про НС та небезпечні події
        30 Червня 2026 14:26
        Попередження для населення

        За даними Чернігівського обласного Центру з гідрометеорології 01-02 липня пожежна небезпека в лісах області очікується  4-5 класу (висока та надзвичайна пожежна небезпека)

        Шановні громадяни! Не провокуйте пожежі на відкритих територіях та дотримуйтесь елементарних правил безпеки.

        Категорично забороняється:

        – створювати смітники та спалювати відходи;

        – розводити багаття в лісі та лісопосадках;

        – палити, кидати в лісі та лісопосадках непогашені сірники та недопалки;

        – залишати в лісі просочене бензином, гасом, мастилом або іншими горючими речовинами ганчір’я;

        – спалювати залишки сухої рослинності;

        – дозволяти дітям бавитися із сірниками та запальничками.

        Якщо ви помітили займання сухої трави, чагарників, лісових насаджень, або на сміттєзвалищах, негайно телефонуйте за номером «101».

        30 Червня 2026 09:03
        Інформація про НС та небезпечні події
        29 Червня 2026 11:37
        Попередження для населення

        Будьте обережні під час відпочинку на водоймах!

        Тепла та спекотна погода традиційно спонукає громадян вирушати на відпочинок до водойм. Здебільшого, це найближчі до місця проживання річки, озер, або ж ставки. Однак зручно не означає безпечно. Саме тому, найбільша кількість трагічних випадків фіксується саме на таких "диких" місцях відпочинку. 

        У цьому році на водних об’єктах області загинуло  16 осіб, у тому числі 3 дитини,  з них у червні загинуло 10 осіб, тому звертаємося до громадян з проханням дотримуватись  елементарних правил безпеки, а саме:

        Купатися краще ранком або увечері, коли немає небезпеки перегріву; плавати не більше 20 хвилин, не доводити себе до переохолодження. Бажано чергувати плавання з рухливими іграми на березі.

        Не входити і не пірнати у воду після тривалого перебування на сонці або у стані алкогольного сп’яніння.

        Альтернативою обладнаному пляжу може бути лише безпечне для купання місце з поступовим ухилом та твердим і чистим дном.

        Небезпечно пірнати в незнайомих місцях.

        Якщо раптом захопило плином, потрібно, рухаючись за течією, поступово під невеликим кутом плисти до берега.

        У місцях, де багато ряски, плисти потрібно біля самої поверхні води, не роблячи різких рухів. Коли руки чи ноги раптом заплуталися в стеблах, зупинитися, прийняти позу «поплавка» і спробувати звільнитися.

        Дуже обережно потрібно плавати на надувних матрацах, іграшках, автомобільних камерах: вони можуть спуститися, їх може віднести вітром або плином далеко від берега.

        Діти повинні купатися тільки під наглядом дорослих, які, у свою чергу, повинні навчити дітей плавати, простежити, щоб вони не запливали за обмежувальні буї, і не допускати грубих ігор у воді.

        Пам'ятайте! Безпечність та нехтування правилами поведінки на водоймах тягне за собою трагічні наслідки! Будьте уважними та обережними, не випробовуйте долю та бережіть найвищу цінність - людське життя!

        29 Червня 2026 09:16
        Інформація про НС та небезпечні події
        28 Червня 2026 15:00
        Новини
        28 Червня 2026 14:00
        Новини
        28 Червня 2026 12:05
        Новини
        28 Червня 2026 09:16
        Інформація про НС та небезпечні події
        27 Червня 2026 09:16
        Інформація про НС та небезпечні події
        26 Червня 2026 14:02
        Новини
        <<<45 - 55 з 7115>>> Архів

        Назад

         

        Контактний телефон відповідального чергового Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації

        (0462)676-003

        (0462)677-955

         

        Щодо інформації про стан проїзду автошляхами Чернігівщини чи допомогу у дорозі можна отримати у  Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області цілодобово  за номером телефону:

        067-400-60-80

         

        Щодо інформації про відключення електропостачання та повалені електроопори можна отимати або повідомити  за телефонами контакт-центру АТ «Чернігівобленерго»:

        0-800-210-310

        (0462)772-901

         

        Щодо інформації про віключення водопостачання за телефоном контакт-центру КП "Чернігівводоканал"

        0-800-50-50-51

         

        ГУ ДСНС у Чернігівській області

        Начальник чергової зміни

        (0462) 69-10-60 (цілодобово)

         

        Регіональна робоча група Координаційного штабу в Чернігівській області з питань поводження з військовополоненими:

        щосереди та щоп’ятниці з 09:00 до 13:00 за обов’язковим попереднім записом за телефоном - 093 545 66 40.

        За адресою: м. Чернігів, пр-т. Миру, буд. 14, 2 поверх, каб. 210.

         

         
         
        Sinoptik - logo

        Погода на найближчий час

         

        Чернігів