Анонси

     


    Назад

    Міжнародна організація з міграції вивчає потреби Чернігівщини

    Попри постійні обстріли прикордонних населених пунктів, Чернігівщина починає відновлювати те, що знищено протягом активних бойових дій. У цій справі область відчуває підтримку держави та міжнародних партнерів.

    Зокрема сьогодні у Чернігові працювали представники Міжнародної організації з міграції (МОМ). Ця потужна міжнародна міжурядова організація наразі розширила спектр роботи та серед іншого пропонує гуманітарну підтримку регіонам, що постраждали.

    Детальніше про стан справ на Чернігівщині МОМ розповів заступник начальника обласної військової адміністрації Дмитро Іванов. До спілкування також долучилися директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Сергій Болдирев; директор Департаменту економічного розвитку Олександра Хомик та начальник відділу зовнішніх зносин цього ж Департаменту Віктор Власенко.

    «На даний час  серед пріоритетів роботи обласної військової адміністрації — відновлення роботи підприємств, що забезпечують життєдіяльність територій: підприємств критичної інфраструктури області; соціальних закладів, житлового фонду, — акцентував Дмитро Іванов. — Ми щиро дякуємо за увагу до нашого регіону і будемо раді будь-якій підтримці».

    Сторони обмінялися баченням подальшої співпраці та визначилися з першочерговими задачами.

    За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій 
    з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації

    Назад

    Консультації населення в разі виникнення НС або порушення нормальних умов життєдіяльності 

    676-003; 677-955

     

    У Чернігівській області з питань, пов’язаних із коронавірусною інфекцією COVID-19, можна проконсультуватися, зателефонувавши на гарячу лінію 

    0800-50-70-70.

     

    Консультації з питань, пов’язаних із коронавірусною інфекцією COVID-19, також можна отримати, звернувшись до Чернігівського обласного лабораторного центру МОЗ України

    095-00-10-340 

     

    Інформацію про стан проїзду автошляхами Чернігівщини чи допомогу у дорозі можна отримати у Службі автомобільних доріг цілодобово  за номером телефону:

    (0462) 661-893

    095-271-43-74 

     

    Інформацію про відключення електропостачання та повалені електроопори можна отимати або повідомити  за телефонами контакт-центру АТ «Чернігівобленерго»:

    0-800-210-310

    0-462-772-901

     

    Гаряча лінія Управління ДСНС у Чернігівській області:

    «101»

      

    Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70