Анонси

     


    Назад

    ІНФОРМАЦІЯ

    про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території  області за період з 8:00  08 травня по 8:00  09 травня  2022 року

    Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 3дорожньо-транспортні пригоди, 6 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло  2 особи.

     Стан забезпечення споживачів житлово-комунальними послугами:

    1. Об’єкти теплопостачання:

    м. Чернігів:   КЕП «Чернігівська ТЕЦ «ТОВ Фірми «ТехНова» - 15 (в тому числі 2 ЦТП на території міста);

    АТ «Облтеплокомуненерго» - зруйнована 1 котельня, пошкоджені 5, 3 ЦТП інші зазнали незначних пошкоджень;

    м. Ніжин – 1 - ТОВ «НіжинТеплоМережі» (часткове пошкодження 1-єї котельні).

    смт Гончарівське – 1 котельня (часткове пошкодження)

    2. Об’єкти водопостачання та водовідведеннязруйновано або пошкоджено 14 об’єктів та водопровідно-каналізаційні мережі.

    м. Чернігів: ВНС №1 «Ялівщина», ВНС №2 «Подусівка», ВНС №3«Бобровиця», ВНС №4 «Полуботки»;

    КНС №№ 2,3,4,5,6,8,14,17, Каналізаційні очисні споруди.

    Корюківка: Каналізаційні очисні споруди.

    Бригадами КП Чернігівводоканал наразі на території міста зафіксовано 112 поривів водопровідної мережі.

    3. Газопостачання – 3,5 тис. абонентів у 27х населених пунктах області не отримують послугу з постачання природного газу.

    4. Електропостачання –.– о 05 год. 13 хв. сталося аварійне відключення 7 ліній електропередач 10 кВ. Без електропостачання знаходяться 2 населених пункти  ( Орловка та Грабівка Куликівська ТГ, Чернігівського району) послуга з електропостачання не надається  4448 абонентів.

    Дорожньо- транспортні пригоди – 3 :

    - в с. Ковчин Чернігівського району  (Куликівська ТГ) водій автомобіля, не справився з управлінням, зіштовхнувся з деревом, пасажир загинув, водій в важкому стані доставлений до лікарні.

    - в с. Хмільниця Чернігівського району (Новобілоуська ТГ) водій автомобіля не справився з управлінням та допустив зіткнення з огорожею будинку.

    - в с. Івківці Прилуцького району . при обгоні зіштовхнулися ВАЗ 2110 та             

    «Кompass», обидва водії жінки, отримали незначні тілесні ушкодження.   

    Пожежі – 6 :

    пожежі в житловому секторі 3 :

    - в  с. Рудня  Чернігівського району  (Любецька ТГ)  по вул. Деснянська, 15 о 12 год. 45 хв. 08 травня сталася пожежа господарчої будівлі (4х10 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та пошкоджено стіни. Причина та збиток встановлюються.

    - в  м. Носівка  Ніжинського району по вул. Кушнірова, 38А о 18 год. 04 хв. 08 травня сталася пожежа житлового будинку (11х11 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю на площі 70 кв.м, перекриття на площі 30 кв.м та майно, пошкоджено стіни на площі 20 кв.м. Ймовірна причина - необережність під час куріння. На місці пожежі виявлено тіло брата господарки, 1971 року народження.

    - в    м. Чернігові по вул. Попова, 31Б, кв. 153  о 00 год. 42 хв. 09 травня сталася пожежа в однокімнатній квартирі десятиповерхового житлового будинку Вогнем пошкоджено майно та внутрішнє облицювання стін та стелі на площі 12 кв.м. Причина та збиток встановлюються.

    пожежі сухої трави та сміття –3 :

    - в с. Журавка   Прилуцького району  (Варвинська ТГ) по вул. 17 Вересня

    об 11 год. 10 хв. 08 травня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі  0,8 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

    - в с. Піддубівка   Прилуцького району  (Сухополов'янська ТГ)

    об 11 год. 30 хв. 08 травня на відкритій території сталася пожежа сухої трави та очерету на площі 9 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

    - в  с. Пручаї   Прилуцького району  (Сухополов'янська ТГ) по вул. Козацька

    о 17 год. 34 хв. 08 травня на відкритій території сталася пожежа сухої трави. Вогнем знищено суху траву на площі 0,4 га., знищено навіс для зберігання сіна (5х6 м, стіни та покрівля шиферні), пошкоджено покрівлю господарчої будівлі (4х12 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.  Збиток - 40 000 грн.

    Виявлення та знешкодження боєприпасів:

    Протягом доби залучень піротехнічних розрахунків не було. Загалом, з початку проведення робіт виявлено та вилучено 20360 вибухонебезпечних предметів.

    Гідрологічна ситуація:

    Негативні наслідки весняної повені:

    Внаслідок підйому рівня води в р. Десна:

    - порушене пряме сполучення з с. Бирине, с. Підгірне та с. Прокопівка Новгород-Сіверського району (Новгород-Сіверська ТГ). Транспортне сполучення здійснюється через Сумську область. Для перевезення населення через р. Десна здійснюється за допомогою моторного човна. Через затоплення окремих ділянок в межах м. Новгород-Сіверський перелито проїжджу частину доріг по вул. Лесі Українки та вул. 8 Березня. Звернень щодо підтоплень об'єктів та приватних домогосподарств не зареєстровано.

    - порушене пряме сполучення з с-щем Лиса Гора (Коропська ТГ)  Новгород-Сіверського району (мешканці - відсутні). Через затоплення окремих ділянок в межах смт Короп, перелито проїжджу частину дороги по вул. Лугова. Перевезення населення здійснюється за допомогою човна. Звернень щодо підтоплень об'єктів та приватних домогосподарств не зареєстровано.

    - призупинено функціонування паромної переправи між смт Сосниця та с. Пекарів, с. Кнути, с. Костирів,  с. Синютин Корюківського району (Сосницької ТГ). Сполучення здійснюється через Коропську ТГ Новгород-Сіверського району.

    - перелито ділянку дороги Т-25-21 Сосниця-Шаповалівка - /М-02/ у напрямку с. Мале Устя – міст через р. Десна на території Сосницької селищної ради протяжністю близько 100 м (товща води над поверхнею дороги складає близько 70 см). Перелита ця ж дорога у напрямку від мосту через р. Десна до с. Велике Устя протяжністю 10 м (товща води над поверхнею дороги складає 5 см). Для перевезення людей в напрямку сіл Мале Устя - Велике Устя та в зворотньому напрямку залучено моторний човен.

    - перелита частина дороги по вул. Лугова в с. М. Устя Корюківського району (Сосницької ТГ) протяжністю 15 м (товща води над поверхнею дороги близько 80 см).

     - перелиті ділянки дороги О 251810 Сосниця-Пекарів-Шабалинів за смт Сосниця в напрямку поромної переправи через р. Десна до Пекарівського старостинського округу та за поромною переправою. Товща води над поверхнею дороги в найглибших місцях складає до 90 см.     Доставка продуктів харчування та товарів першої необхідності до Пекарівського старостинського округу здійснюються в об’їзд через смт Короп.

    - перелита дорога С251809 /О251810/ - Синютин до с. Синютин Корюківського району (Сосницької ТГ) протяжністю близько 300 м (товща води над поверхнею дороги складає близько 40 см).

    Внаслідок підйому рівня води в р. Дніпро:

    - затоплені окремі ділянки в межах смт Радуль Чернігівського району (Ріпкинська ТГ) та перелито проїжджу частину доріг по вул. Новікова та  вул. Дніпровська. Перевезення населення здійснюється човнами. Звернень щодо підтоплень об'єктів та приватних домогосподарств не зареєстровано.

    Радіаційний фон:

    На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  9-15 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 15 мкр/год., Остер – 9 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.

    Прогноз погоди:

    Хмарно з проясненнями. Вночі короткочасний дощ, місцями гроза, вдень без опадів. Вітер північний 7-12  м/с. Температура вночі +7...+12º, вдень +11...+16º.

     По Чернігову температура вночі +9...+11º, вдень +14...+16º.

    Назад

    Консультації населення в разі виникнення НС або порушення нормальних умов життєдіяльності 

    676-003; 677-955

     

    У Чернігівській області з питань, пов’язаних із коронавірусною інфекцією COVID-19, можна проконсультуватися, зателефонувавши на гарячу лінію 

    0800-50-70-70.

     

    Консультації з питань, пов’язаних із коронавірусною інфекцією COVID-19, також можна отримати, звернувшись до Чернігівського обласного лабораторного центру МОЗ України

    095-00-10-340 

     

    Інформацію про стан проїзду автошляхами Чернігівщини чи допомогу у дорозі можна отримати у Службі автомобільних доріг цілодобово  за номером телефону:

    (0462) 661-893

    095-271-43-74 

     

    Інформацію про відключення електропостачання та повалені електроопори можна отимати або повідомити  за телефонами контакт-центру АТ «Чернігівобленерго»:

    0-800-210-310

    0-462-772-901

     

    Гаряча лінія Управління ДСНС у Чернігівській області:

    «101»

      

    Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70