Анонси



         
         

         

         

         

         

         


        Назад

        ІНФОРМАЦІЯ

        про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території  області за період з 8:00 29 листопада по 8:00 30 листопада 2020 року

        Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме:  1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення та 2 випадки знищення боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

        Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 1:

        В м. Чернігові по вул. Ріпкинській, 3-А о 12 год. 29 листопада сталося аварійне відключення від газопостачання котельні.  Без теплопостачання залишилися мешканці  4-ох п’ятиповерхових будинків по вулицях Ріпкинська та Любецька. Газопостачання до будинків не припинялось, гаряча вода забезпечується шляхом експлуатації індивідуальних газових колонок.

        Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами ПАТ «Чернігівгаз».

        Дорожньо-транспортні пригоди – 1:

        На автодорозі Р-56 Чернігів-Пакуль-КПП Славутич в смт Михайло- Коцюбинське Чернігівського району по вул. Чернігівській біля будинку №22Б о  23 год. 28 листопада водій автомобіля марки "Renault Kangoo" не впорався з керуванням, виїхав на ліве узбіччя дороги та здійснив зіткнення з деревом. Внаслідок пригоди водій, 1987 року народження, від отриманих травм загинув на місці аварії.

        Пожежі – 3

        пожежі в житловому секторі 2:

        - у  м. Чернігові по вул. Пролетарський Гай, 6 о 17 год. 54 хв. 29 листопада сталася пожежа житлового будинку (7х10 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Власник встановлюється. Вогнем знищено майно, пошкоджено внутрішнє облицювання стін;

        - у с. Погорільці Семенівського  району  в господарстві по  вул. Першотравневій, 100 о 04 год. 17 хв. 30 листопада сталася пожежа лазні (3х5 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, перекриття та стіни на площі 20 кв.м. Причина - порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

        пожежі  сміття – 1:

          - у  м. Чернігові на відкритій території  по вул. Кільцевій біля будинку №20 о 17 год. 44 хв. 29 листопада сталася пожежа сміття на площі 3 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.

        Знищення боєприпасів часів Другої світової війни – 2:

        Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління  ДСНС України у Чернігівській області о 10 год. 40 хв.  29 листопада знищено ручну гранату РГД-33 часів Другої світової війни,  яку було виявлено о 14 год. 30 хв.     28 листопада в приватному господарстві  по вул. Гоголя, 3 в с. Красносільське  Борзнянського району;

         Групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління  ДСНС України у Чернігівській області о 14 год. 15 хв.  29 листопада знищено артилерійський снаряд калібру 76 мм часів Другої світової війни, який було виявлено о 17 год. 10 хв.   28 листопада на відкритій території біля с. Кобижча Бобровицького району.

        Радіаційний фон:

        На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.

        Прогноз погоди:

        За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години  29 листопада по 20 годину 30 листопада очікується хмарна погода з проясненнями, місцями невеликий дощ з мокрим снігом, слабка ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця, вночі та вранці місцями туман. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура вночі від 4º морозу до 1º тепла, вдень від  1º морозу до  4º тепла.

        По Чернігову температура вночі 0–2º морозу, вдень 1º-3º тепла.

        Назад

         

        Контактний телефон відповідального чергового Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації

        (0462)676-003

        (0462)677-955

         

        Щодо інформації про стан проїзду автошляхами Чернігівщини чи допомогу у дорозі можна отримати у  Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області цілодобово  за номером телефону:

        067-400-60-80

         

        Щодо інформації про відключення електропостачання та повалені електроопори можна отимати або повідомити  за телефонами контакт-центру АТ «Чернігівобленерго»:

        0-800-210-310

        (0462)772-901

         

        Щодо інформації про віключення водопостачання за телефоном контакт-центру КП "Чернігівводоканал"

        0-800-50-50-51

         

        ГУ ДСНС у Чернігівській області

        Начальник чергової зміни

        (0462) 69-10-60 (цілодобово)

         

        Регіональна робоча група Координаційного штабу в Чернігівській області з питань поводження з військовополоненими:

        щосереди та щоп’ятниці з 09:00 до 13:00 за обов’язковим попереднім записом за телефоном - 093 545 66 40.

        За адресою: м. Чернігів, пр-т. Миру, буд. 14, 2 поверх, каб. 210.

         

         
         
        Sinoptik - logo

        Погода на найближчий час

         

        Чернігів