Назад
У Чернігівській області виявлено 264 нових випадків COVID-19
За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 14 листопада в області зафіксовано 264 нових випадки COVID-19. У Чернігові виявлено 110 інфікованих осіб, у Новгород-Сіверському районі - 44, у Ніжині - 35, у Прилуках - 17, у Корюківському та Ніжинському районах - 16 та 14 відповідно, у Чернігівському - 12, у Городнянському та Козелецькому - п'ять і чотири відповідно, у Борзнянському та Ріпкинському - три і два відповідно, по одному в Куликівському та Сновському районах.
З них 19 госпіталізовані, інші лікуються амбулаторно.
Станом на 14 листопада зафіксовано чотири летальні випадки. Від коронавірусної хвороби померли 58-річний прилучанин, 70-річний житель Ічнянського району, 75-річний та 77-річна чернігівці. Всі вони мали підтверджений діагноз COVID-19. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.
За минулу добу хворобу перемогли 101 пацієнт. У Чернігові одужали 14 осіб, у Чернігівському та Бахмацькому районах - по 12 осіб, у Ніжині та Прилуках - 11 та 8 відповідно, у Борзнянському - 9 осіб, у Ріпкинському - 7 осіб, у Носівському та Варвинському - по 6 осіб, у Козелецькому та Ічнянському - по 5, у Бобровицькому та Менському - по 3 осіб. З них 21 хворий перебував на госпіталізації, решта лікувалася амбулаторно.
Підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19 в області – 11284 з них:
- 5421 пацієнт одужав;
- 5161 лікуються амбулаторно;
- 476 госпіталізовані до лікарень;
- 203 летальних випадки;
- 23 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.
За минулу добу в регіоні проведено 1058 ПЛР-тестів та 950 ІФА-досліджень.
- На сьогодні в області зберігається тенденція до зростання захворюваності на коронавірусну хворобу. Маємо 5637 активних випадків. Просимо жителів Чернігівщини дотримуватися обмежень, встановлених "карантином вихідного дня". А також у громадських місцях правильно використовувати захисні маски, дотримуватися дистанції та особистої гігієни. Бережіть себе та близьких, - зазначив заступник голови Чернігівської ОДА Андрій Подорван.
За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Назад |
Контактний телефон відповідального чергового Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації
(0462)676-003
(0462)677-955
Щодо інформації про стан проїзду автошляхами Чернігівщини чи допомогу у дорозі можна отримати у Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області цілодобово за номером телефону:
067-400-60-80
Щодо інформації про відключення електропостачання та повалені електроопори можна отимати або повідомити за телефонами контакт-центру АТ «Чернігівобленерго»:
0-800-210-310
(0462)772-901
Щодо інформації про віключення водопостачання за телефоном контакт-центру КП "Чернігівводоканал"
0-800-50-50-51
ГУ ДСНС у Чернігівській області
Начальник чергової зміни
(0462) 69-10-60 (цілодобово)
Регіональна робоча група Координаційного штабу в Чернігівській області з питань поводження з військовополоненими:
щосереди та щоп’ятниці з 09:00 до 13:00 за обов’язковим попереднім записом за телефоном - 093 545 66 40.
За адресою: м. Чернігів, пр-т. Миру, буд. 14, 2 поверх, каб. 210.
|