Анонси

     ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

     ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ

      

     Міжнародна допомога

     Назад

     Міжнародна допомога Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)

     Завдяки співпраці з Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у 2022 році область отримала зачну допомогу для забезпечення потреб цивільного захисту.

     У 2023 році співпраця з Агенством США з міжнародного розвитку (USAID) була продовжена.

     26 січня Чернігівська обласна військова адміністрація зазнала масованої кібератаки, значна кількість техніки зазнала негативного впливу і подальша її експлуатація несла в собі загрозу подальшого поширення вірусу та витоку конфіденційної інформації.

     Для відновлення повноцінного функціонування Чернігівської обласної військової адміністрації як органу, що виконує функції управління цивільним захистом і організації життєзабезпечення населення,  Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) надано допомогу для технічного забезпечення роботи і посилення заходів з кіберзахисту.

     ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ!

     Також, дякуємо координаторам Благодійного фонду «Єдиний волонтерський центр. Чернігів» Ірині РИЗУСІ, Олегу ГАЛЕПІ та всім небайдужим патріотам та друзям України.

     Надане обладнання та оргтехніка значно зміцнили систему управління цивільним захистом області та здатність реагування на будь-які виклики і загрози.

     РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

      

      

      
      
      
      
      
      
      
      
      
      

     Назад

     Консультації населення в разі виникнення НС або порушення нормальних умов життєдіяльності 

     676-003; 677-955

      

     Інформацію про стан проїзду автошляхами Чернігівщини чи допомогу у дорозі можна отримати у Службі автомобільних доріг цілодобово  за номером телефону:

     (0462) 661-893

     095-271-43-74 

      

     Інформацію про відключення електропостачання та повалені електроопори можна отимати або повідомити  за телефонами контакт-центру АТ «Чернігівобленерго»:

     0-800-210-310

     0-462-772-901

      

     Гаряча лінія Управління ДСНС у Чернігівській області:

     «101»