Анонси

    ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИЙ ПОРТАЛ

    ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИЙ ДАЙДЖЕСТ

     

    Перелік пунктів незламності

    Назад

    Перелік Пунктів Незламності Чернігівської області

    Пункти Незламності — відповідь українців на російський терор та атаки на критичну інфраструктуру. Незалежно від відключень електроенергії тут можна зарядити особисті електронні пристрої, зігрітися, отримати доступ до інтернету та випити гарячого чаю.

    Навіть у разі тривалих аварійних відключень ці послуги у Пунктах Незламності будуть доступні завдяки генераторам та супутниковому або оптоволоконному зв’язку.

    Крім державних органів та органів місцевого самоврядування, пункти відкривають і представники відповідального бізнесу. Там є можливість зігрітися та підзарядити гаджети. Інші ж послуги у таких закладах можуть бути платними — на розсуд власників.

    Актуальний перелік пунктів подано нижче.

    Перелік діючих пунктів незламності на території Чернігівської області.docx

     

     

    Назад

    Консультації населення в разі виникнення НС або порушення нормальних умов життєдіяльності 

    676-003; 677-955

     

    У Чернігівській області з питань, пов’язаних із коронавірусною інфекцією COVID-19, можна проконсультуватися, зателефонувавши на гарячу лінію 

    0800-50-70-70.

     

    Консультації з питань, пов’язаних із коронавірусною інфекцією COVID-19, також можна отримати, звернувшись до Чернігівського обласного лабораторного центру МОЗ України

    095-00-10-340 

     

    Інформацію про стан проїзду автошляхами Чернігівщини чи допомогу у дорозі можна отримати у Службі автомобільних доріг цілодобово  за номером телефону:

    (0462) 661-893

    095-271-43-74 

     

    Інформацію про відключення електропостачання та повалені електроопори можна отимати або повідомити  за телефонами контакт-центру АТ «Чернігівобленерго»:

    0-800-210-310

    0-462-772-901

     

    Гаряча лінія Управління ДСНС у Чернігівській області:

    «101»

      

    Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70