Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси
  Запобігання проявам корупції

  Назад

  На виконання Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII,  постанов Кабінету Міністрів України з цих питань:

  1. Відповідальним за організацію роботи з питань запобігання та виявлення корупції, здійснення перевірок фактів своєчасності подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру державних службовців Департаменту та проведення аналізу стану виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» визначений  Юрченко Станіслав Дмитрович, заступник директора Департаменту.

  2. Підготовку звітів з виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», постанов Кабінету Міністрів України, здійснення антикорупційного контролю при прийнятті на державну службу,  попередження про спеціальні обмеження, встановлені Законами України «Про засади запобігання і протидії корупції» та «Про державну службу» покладено на Трикашну Ірину Миколаївну, провідного спеціаліста відділу планування Управління планування цивільного захисту та оборонної роботи.

  ЗАКОН УКРАЇНИ Про запобігання корупції


  Методичні рекомендації щодо проведення спеціальної перевірки


  Національне агенство з питань запобігання корупції

  Назад


  Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70