Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси

  Новини

  Назад

  <<<23 - 33 з 1407>>> Архів
  12 Червня 2017 08:19
  Інформація про НС та небезпечні події
  11 Червня 2017 08:33
  Інформація про НС та небезпечні події
  10 Червня 2017 08:25
  Інформація про НС та небезпечні події
  09 Червня 2017 08:59
  Актуально

  Президент підписав Закон, що посилює захист прав військових, які отримали поранення під час служби в зоні проведення АТО

  Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до статті 260 Статуту внутрішньої служби Збройних сил України» №2049-VIII, прийнятий Верховною радою 18 травня 2017 року.

  Закон посилює захист прав військовослужбовців, які отримали травму (контузію, поранення, каліцтво) під час проходження військової служби, зокрема в зоні проведення АТО. Документ спрямований на вдосконалення процедури оформлення медичних довідок та інших документів для отримання військовослужбовцями передбачених законодавством пільг.

  Необхідність прийняття відповідного Закону виникла через непоодинокі випадки коли військовослужбовці, які отримали поранення та особливо контузії під час бойових дій, не мали можливості отримати передбачені чинним законодавством пільги та компенсації внаслідок недосконалості положень Статуту внутрішньої служби ЗСУ.

  В свою чергу, відсутність документів про одержання поранення, травми або контузії на момент огляду пораненого військово-лікарською комісією, надавала їй право зазначати у довідці замість «поранення» саме «захворювання», що й створювало для пораненого негативні юридичні наслідки.

  Зміни до Статуту внутрішньої служби Збройних сил України, що внесені цим Законом, дозволяють впорядкувати процес отримання пораненими військовослужбовцями довідок про причинний зв'язок отримання поранення (травми, контузії, каліцтва) з виконанням військових обов’язків та створюють сприятливі умови для забезпечення реалізації передбачених законодавством прав на пільги пораненим учасникам антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

  Прес-служба Президента України 

  09 Червня 2017 08:41
  Інформація про НС та небезпечні події
  08 Червня 2017 14:26
  Новини
  08 Червня 2017 08:22
  Інформація про НС та небезпечні події
  07 Червня 2017 16:50
  Штормове попередження!
  07 Червня 2017 13:53
  Герої не вмирають!

  Корюківщина прощається з 21-річним бійцем АТО

  Сьогодні, 7 червня, у селі Білощицька Слобода Корюківського району прощаються із загиблим у зоні АТО Михайлом Кобцем. Тіло воїна доставили додому напередодні.

  Жалобна церемонія розпочалася о 10 год. 30 хв.  Життя Михайла Кобця обірвалося 3 червня поблизу Маріуполя, на Донеччині. Під час обстрілу позицій українських військ боєць отримав тяжке поранення. Помер від втрати крові дорогою до шпиталю.

  На строкову військову службу Михайло Кобець був призваний 4 листопада 2015 року. Після її закінчення підписав контракт із ЗСУ та продовжив службу в морській піхоті. 23 червня Михайлу мало б виповнитися 22 роки. У нього залишилися мати та четверо молодших братів. 7 червня в Корюківці  районі оголошено днем жалоби.

  Висловлюємо щире співчуття рідним та близьким загиблого!

  За інформацією інтернет-видання Чeline

  07 Червня 2017 08:53
  Інформація про НС та небезпечні події
  06 Червня 2017 17:05
  Подія

  Що робити, якщо знайшов підозрілий предмет – дізнавалися майбутні медики


  Знешкодження вибухонебезпечного пристрою, гасіння пожежі, надання першої медичної допоги постраждалим – все це відбувалося сьогодні у Чернігівському базовому медичному коледжі в рамках тижня знань з основ цивільного захисту.

  Участь у навчанні взяли представники управлінь ДСНС України у Чернігівській області та охорони здоров’я ОДА, обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, а також студенти коледжу.

  Тренування «Дії керівного складу під час виявлення підозрілого предмета. Гасіння пожежі у лікувальних закладах. Надання медичної допомоги» розпочалося з теоретичної частини. Так, фахівці Навчально-методичного обласного УДСНС України розказали студентам про потенційну небезпеку вибухонебезпечних предметів та способи гасіння пожеж.

  Крім того, за легендою практичної частини навчання, на території медичного коледжу було знайдено підозрілий предмет. Після евакуації з приміщення студентам продемонстрували, як відбувається пошук та знешкодження вибухонебезпечного пристрою. Також майбутні медики власноруч гасили умовні пожежі та опановували техніку надання першої медичної допомоги.
  – Такі тренування є найкращим способом засвоєння теоретичних знань, адже, як відомо, краще один раз побачити, ніж сто разів почути, – поділилася враженнями першокурсниця медколеджу Єва Бондар.


  За інформацією Департаменту інформаційної діяльності
  та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

  <<<23 - 33 з 1407>>> Архів

  Назад


  Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70