Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси

  Новини

  Назад

  <<<12 - 22 з 1407>>> Архів
  17 Червня 2017 09:17
  Інформація про НС та небезпечні події
  16 Червня 2017 08:37
  Інформація про НС та небезпечні події
  15 Червня 2017 08:15
  Інформація про НС та небезпечні події
  14 Червня 2017 16:51
  Подія

  У Чернігові відбулося урочисте відкриття ХХV чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту

  14 червня у с. Новий Білоус, на території спортивно-оздоровчого комплексу Управління ДСНС України у Чернігівській області відбулося урочисте відкриття ХХV чемпіонату України з пожежно-прикладного спорту.

  Участь у заході взяли Голова ДСНС України Микола Чечоткін, Голова Чернігівської ОДА Валерій Куліч, заступник Голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур, Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко, перший заступник Голови ФСТ "Динамо" Віктор Корж, Президент Федерації з пожежно-прикладного спорту України Григорій Рева та інші почесні гості.

  “Пожежно-прикладний спорт - це спорт сильних і мужніх чоловіків, який допомагає підтримувати фізичну форму наших пожежників-рятувальників під час виконання завдань за призначенням. Ми приділяємо достатньо уваги розвитку цього виду спорту і я бажаю всім учасникам змагань показати гарні результати. Успіхів вам у запеклій боротьбі”, - зазначив Микола Чечоткін.

  Чемпіонат триватиме з 14 по 16 червня. Цього року до Чернігова приїхало 26 команд з різних куточків країни.

  Першого дня учасники змагалися в підійманні по штурмовій драбині у вікно 4 поверху навчальної вежі та подоланні 100-метрової смуги з перешкодами.

  За результатами півфінальних та фінального забігу в підійманні по штурмовій драбині у вікно 4 поверху навчальної вежі звання чемпіона виборов Присяженко Сергій з Львівської області. Друге та третє місця у Присяженка Андрія з Києва та Чеверди Романа з Київської області.

  15 червня учасники випробують свої сили у підійманні по висувній драбині на 3-й поверх навчальної башти та пожежній естафеті 4х100 метрів.

  А вже 16 червня команди змагатимуться у бойовому розгортанні. Цього ж дня відбудеться церемонія нагородження переможців Чемпіонату та урочисте закриття змагань.

  Також, під час урочистої церемонії відкриття Голова ДСНС вручив ключі від нового пожежно-рятувального автомобіля на базі шасі МАЗ начальнику Ріпкинського районного відділу У ДСНС України у Чернігівській області.

  За інформацією УДСНС України у Чернігівській області

   

  14 Червня 2017 14:38
  Втрата!
  14 Червня 2017 10:33
  Новини

  Про соціальне забезпечення добровольців та вирішення проблем медичних закладів — на засіданні профільної комісії облради

  На засіданні постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та у справах учасників АТО, яке відбулося сьогодні, 13 червня, депутати облради разом із представниками громадськості та учасниками бойових дій в зоні АТО у складі добровольчих батальйонів обговорили питання соціального забезпечення добровольців.

  Як зазначалося, на ім’я голови облради Ігоря Вдовенка надійшло звернення з проханням надати добровольцям, які захищали територіальну цілісність України в зоні АТО, пільги і гарантії, що передбачені для учасників бойових дій згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту». У листі також наводяться позитивні практики Львівської, Київської та інших областей України, в яких такі пільги встановлені рішеннями органів місцевого самоврядування.

  14 Червня 2017 08:26
  Інформація про НС та небезпечні події
  13 Червня 2017 13:37
  Штормове попередження
  13 Червня 2017 11:22
  Новини
  13 Червня 2017 08:34
  Інформація про НС та небезпечні події
  12 Червня 2017 16:55
  Штормове попередження!
  <<<12 - 22 з 1407>>> Архів

  Назад


  Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70