Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси

  Новини

  Назад

  <<<12 - 22 з 1686>>> Архів
  05 Грудня 2017 19:52
  Жалоба
  05 Грудня 2017 09:10
  Привітання

  Шановні друзі!

  5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера.

  З цієї нагоди щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

  Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист України.

  Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти.  Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки Ваші підтримці, у зоні АТО воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати!

  Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

  Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!

  05 Грудня 2017 08:39
  Інформація про НС та небезпечні події
  04 Грудня 2017 16:36
  Подія

  У Чернігові відзначили День Збройних Сил України


  Цьогоріч, 6 грудня, Україна відзначатиме 26-ту річницю Дня Збройних Сил України.
  Урочисті заходи з нагоди свята відбулися в Чернігові сьогодні, 4 грудня.

  У церемонії покладання квітів до братської могили воїнів, полеглих восени 1943 року під час вигнання нацистських окупантів, та меморіальної стели загиблим героям Чернігівщини – учасникам антитерористичної операції взяли участь керівники області та міста, військові, ветерани Другої світової війни, представники органів державної влади, місцевого самоврядування та громадськості.

  День Збройних Сил України – це свято, яке поєднує українські військові традиції княжих і козацьких часів, Української державності 1917-1921 років, боротьби з нацизмом у роки Другої світової війни, визвольних змагань УПА та проведення антитерористичної операції на території Донецької і Луганської областей.

  Хвилиною мовчання під час меморіального заходу присутні вшанували пам’ять героїв усіх часів, які віддали свої життя за Україну.

  Урочистості, присвячені Дню Збройних Сил України, продовжилися в обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка. Тут військовослужбовців вітали як колеги, так і представники влади, зокрема, заступник голови облдержадміністрації Сергій Сергієнко, голова обласної ради Ігор Вдовенко та заступник Чернігівського міського голови Олександр Ломако.

  Указом Президента України за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку орденом «За мужність» III ступеня посмертно нагороджено Ільчишина Олександра Михайловича — солдата, жителя міста Мена. Нагороду передали батькам Героя.

  Також відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» нагороджено Толкачову Оксану Олексіївну — члена Всеукраїнської громадської організації «Союз Народна Пам’ять».

  За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу захисту державного суверенітету та територіальної цілісності держави та з нагоди Дня Збройних Сил України Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено:

  Бикова Дмитра Віталійовича — начальника відділення приймальних радіопристроїв приймального радіоцентру військової частини А 2984, молодшого лейтенанта;

  Єрмуракія Яна Леонідовича — начальника приймального радіовузла військової частини А 4218, старшого сержанта;

  Середнікова Олександра Олександровича — старшого офіцера фінансово-економічної служби управління військової частини А 4583, майора.

  Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено:

  Гаврилишину Ярославу Ігоровичу — артисту першої категорії військового оркестру військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України, прапорщику;

  Надточію Миколі Миколайовичу — водію відділення спеціального контролю спеціальної лабораторії військової частини А 1196, сержанту;

  Прочухану Костянтину Михайловичу — старшому водію I відділення охорони 3-го взводу охорони I роти охорони військової частини А 1624, старшому солдату;

  Рашевському Євгену Юрійовичу — начальнику відділення наукових досліджень і випробувань авіаційних та зенітних ракетних комплексів — провідному інженеру-випробувачу відділу наукових досліджень і випробувань комплексів управління наукових досліджень і випробувань озброєння та військової техніки військової частини А 4444, підполковнику;

  Титенку Юрію Володимировичу — начальнику групи взводу охорони та патрульно-постової служби роти Військової служби правопорядку Чернігівського зонального відділу Військової служби правопорядку, старшині.
  Департамент інформаційної діяльності
  та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

   

  04 Грудня 2017 08:34
  Втрата
  04 Грудня 2017 08:28
  Інформація про НС та небезпечні події
  03 Грудня 2017 08:43
  Інформація про НС та небезпечні події
  02 Грудня 2017 08:37
  Інформація про НС та небезпечні події
  01 Грудня 2017 13:37
  Жалоба

  1 грудня у Прилуцькому районі оголошено Днем жалоби


  Для вшанування пам’яті загиблого учасника антитерористичної операції старшого солдата Збройних Сил України, гранатометника 25-ї окремої повітряно-десантної бригади Віктора Маслова та пам’яті військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мирних жителів на сході України, у Прилуцькому районі та місті Прилуки 1 грудня оголошено Днем жалоби.

  Цього дня на знак скорботи за загиблим на будівлях і спорудах органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району приспустять Державний Прапор України з чорною стрічкою.

  Крім того, буде обмежено проведення розважально-концертних заходів. Також заборонено  звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті, вуличного мовлення.

  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
  з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

  01 Грудня 2017 08:26
  Інформація про Нс та небезпечні події
  30 Листопада 2017 13:44
  Подія

  Українська народна дипломатія — ділити і радість, і горе


  Днями матері загиблих учасників АТО з Чернігівщини — Надія Полегенько, Валентина Найдьон, Валентина Іщенко, Олена Бєлєванцева, Олена Запека — побували на місці, де обірвалося життя їх синів.

  Враженнями та переживаннями учасники поїздки ділилися сьогодні під час брифінгу в облдержадміністрації.

  Ініціатор відвідин Станиці Луганської — волонтерка, журналістка Тетяна Миргородська.

  Ідею підтримала ГО «Єдина родина Чернігівщини».

   Замисел побувати на землі, де пролилася кров наших дітей, був уже давно. Тішить, що підтримали нас і представники ОДА, і представники бізнесу, і просто всі, хто тільки про це дізнавався, — прокоментував голова зазначеної громадської організації Микола Шанський.

  Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації сприяв в організації поїздки.

  Уже традиційно на схід країни поїхали малюнки та поробки від маленьких жителів Чернігівщини.

  У рамках поїздки мами Героїв змогли не лише побувати на місцях боїв, а й поспілкувалися з місцевими жителями.

  Думки та враження:
  «…Нас приймали дуже гарно. Нас чекали. І саме це приємно…»
  «…Там бережуть пам'ять про наших синів. Станиця Луганська — це Україна. І це відслідковується у всьому: скрізь наш прапор, борди з патріотичними написами, вишиванки, щирі посмішки».
  «…На місці смерті свого сина залишила його портрет. Чесно кажучи, надії на те, що він там залишиться надовго, майже не було. Однак мене запевнили, що чекатиме мене до наступної зустрічі. І я повірила. Адже всі ті трагічні місця якось позначені».
  «…У нас відразу попросили вибачення. Хоч ми всі розуміємо, що з присутніх ніхто не винен у тому, що сталося. Однак саме це вселяє надію на єдність країни, а значить те, за що загинули хлопці, таки здійсниться».

  Відвідали гості з Чернігівщини і місця захоронень невідомих солдатів: місця покою славетних синів України.

  Як символ миру та сили духу на алеї міста також висадили десять дубів. У музеї Чернігівщини та Луганщини з’являться  прапори зі словами вдячності та побажаннями від учасників поїздки. Є в членів ГО «Єдина родина Чернігівщини» плани щодо організації спільних заходів.

  Важлива і водночас досить важка поїздка дала можливість трохи заспокоїти материнські серця та, нарешті, відпустити своїх Янголів охороняти уже небесний кордон.
  Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
  з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

  <<<12 - 22 з 1686>>> Архів

  Назад


  Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70