Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси


   Новини

   Назад

   <<<12 - 22 з 2874>>> Архів
   12 Січня 2020 08:47
   Інформація про НС та небезпечні події
   11 Січня 2020 08:26
   Інформація про НС та небезпечні події
   10 Січня 2020 09:16
   Інформація про НС та небезпечні події
   09 Січня 2020 14:51
   Актуально

   На автошляхах Чернігівщини працює 41 майданчик для відстою транспорту

   Із 9 січня на Чернігівщині спостерігається різка зміна погодних умов – очікується дощ із переходом у мокрий сніг. Температура повітря коливатиметься від -6º вночі до +4º вдень. За таких умов є велика ймовірність утворення на дорогах ожеледиці, що може ускладнити пересування транспорту автошляхами області.

   Водіям варто враховувати метеопрогнози при плануванні поїздок, необхідно бути вкрай уважними в дорозі, дотримуватись швидкісного режиму, безпечної дистанції та обов`язково подбати про зимові шини. Також уникати ризикованих маневрів і різкого гальмування на вологому промерзлому покритті.

   До уваги водіїв! Служба автомобільних доріг Чернігівської області подбала про зручності для водіїв та їхню безпеку – на території Чернігівщини працює 41 спеціально облаштований майданчик. Тут водії можуть перечекати негоду і перепочити.

   У Службі автомобільних доріг працюють цілодобові гарячі лінії за телефонами: (0462) 661-893, 095 2714374, де можна отримати інформацію про стан проїзду, а також повідомити про надзвичайні ситуації на автодорогах області для оперативного реагування.

   Також повідомляємо, що на час погіршення погодних умов дорожнє господарство Чернігівщини знаходитиметься у режимі цілодобового чергування. За необхідності проводитимуться роботи з обробки покриття протиожеледними засобами. Наразі заготовлено близько 95 тисяч тонн посипкового матеріалу і реагентів. До розчищення доріг готові понад 670 одиниць спеціалізованої техніки. У разі виникнення аварійних ситуацій для їх ліквідації можливе залучення 430 аварійно-ремонтних бригад у складі двох тисяч осіб та 910 технічних засобів.

   Перелік майданчиків для відстою

    

   Площадки-відстою.pdf

    

   За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та
   комунікацій з громадськістю облдержадміністрації та Служби
   автомобільних доріг у Чернігівській області
   09 Січня 2020 08:52
   Інформація про НС та небезпечні події
   08 Січня 2020 08:20
   Інформація про НС та небезпечні події
   07 Січня 2020 08:58
   Інформація про НС та небезпечні події
   06 Січня 2020 08:57
   Інформація про НС та небезпечні події
   05 Січня 2020 08:52
   Інформація про НС та небезпечні події
   04 Січня 2020 08:49
   Інформація про НС та небезпечні події
   03 Січня 2020 08:24
   Актуально

   Боротьба з нелегальними заправками триває: вилучено обладнання на 1,17 млн гривень

   2 січня, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зібрав чергову нараду робочої групи для продовження реалізації плану із запобігання нелегальній торгівлі пальним на території Чернігівської області. В ході наради заслухали результати останніх перевірок та узагальнили пропозиції для покращення координації дій між структурами.

   Всього впродовж 28 грудня 2019 – 02 січня 2020 рр. мобільними групами перевірено 39 об`єктів з ознаками порушень чинного законодавства. Спільними діями співробітників прокуратури та служби безпеки припинено діяльність 1 нелегальної АЗС та 2 АГЗП, призупинено роботу ще 8 АГЗС та 2 автозаправок. У ході відпрацювання об`єктів вилучено 26,7 тис літрів пального та обладнання на суму близько 1,17 млн грн.

   Нарада відбулася за участі керівників та співробітників департаментів ОДА, прокуратури, податкової служби, Нацполіції, СБУ, екологічної та архітектурно-будівельної інспекцій та інших контролюючих органів Чернігівської області.

   За словами голови Чернігівської ОДА Андрія Прокопенка, на даному етапі важливою є чітка взаємодія всіх членів робочої групи. Щоб відпрацювання дали результат, потрібно актуалізувати інформацію та сформувати базу потенційно незаконних об`єктів. Подальші дії мають бути оперативними і цілеспрямованими. 

   «Перевірки мають бути всебічними, – наголосив Андрій Прокопенко. – В результаті на ринку пального повинні залишитись лише легальні компанії, у яких в порядку вся документація, не порушується податкове законодавство і безумовно дотримуються правил безпеки».

   У підсумку наради Андрій Прокопенко доручив опрацювати інформацію, що вже є в наявності у органів місцевого самоврядування та в структурах, відповідальних за законність експлуатації заправних станцій і продажу пального. Після детального аналізу напрацювати маршрути переміщення та скоординувати дії співробітників по кожному напрямку для подальшої перевірки підозрілих об`єктів.

   За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій
   з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

   <<<12 - 22 з 2874>>> Архів

   Назад


   Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70