Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси

  Новини

  Назад

  <<<1 - 11 з 1686>>> Архів
  11 Грудня 2017 08:38
  Інформація про НС та небезпечні події
  10 Грудня 2017 09:12
  Інформація про НС та небезпечні події
  09 Грудня 2017 09:03
  Інформація про НС та небезпечні події
  08 Грудня 2017 10:28
  Актуально

  Фотовиставку "Два століття — одна війна" презентували у Чернігові

  До Дня збройних сил, у Чернігівському кіно-культурному мистецькому центрі відкрилася фотовиставка культурно-освітнього проекту «Два століття-одна війна». 

  Під час відкриття виставки, з вітальним словом звернулися Сергій Болдирєв, керівник Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації, Дмитро Ніконенко, радник голови Чернігівської обласної ради та Людмила Зіневич, координатор Безкоштовних курсів Української мови у м. Чернігові. А за старовинним українським звичаєм молитвою розпочав захід капелан Євген Орда.   

  Проект «Два століття-одна війна» — це 27 стендів з фото або матеріалами часів Української повстанської армії та поруч — фото із сучасної неоголошеної війни. Автори проекту приурочили виставку до 75-річчя УПА.

  Виставка прибула до Чернігова після мандрів сходом. Виставку бачили жителі прифронтових регіонів Донецької та Луганської областей, Запоріжжя, Дніпра, Полтави, Сум. Після Чернігова виставка вирушила до Харкова, а далі вирушить на Західну Україну.

  Світлини для плакатів надали військові журналісти, зокрема Макс Левін, журналіст інформаційного порталу «Лівий берег», військовий фотокореспондент, а щодо світлин з історії УПА — науковці з Центру досліджень визвольного руху.

  Проект реалізовано активістами ГО Молодіжний Націоналістичний Конгрес за сприяння БО «Фундація «Вільні Люди».

  За інформацією інтернет-видання «Суспільний кореспондент»

  08 Грудня 2017 09:40
  Інформація про НС та небезпечні події
  08 Грудня 2017 09:37
  Подія
  07 Грудня 2017 08:36
  Інформація про НС та небезпечні події
  06 Грудня 2017 11:53
  Подія

  На Чернігівщині відкрили пам’ятний знак на честь воїнів, які загинули в зоні АТО

  У День Збройних Сил України, 6 грудня, у селищі Десна відкрили пам’ятний знак на честь воїнів, які загинули під час бойових дій на сході України. Пам'ять про Героїв присутні вшанували хвилиною мовчання.

  Крім місцевих жителів та керівництва Деснянської ОТГ, участь у заході взяли представники обласної ради, громадської організації «Єдина родина Чернігівщини», зокрема її голова Микола Шанський, військові, начальник 169-го навчального центру полковник Віктор Ніколюк.

  Матері загиблого Героя Євгена Лоскота Ксенії Данилівні від обласної ради передали збірку про героїв АТО «На палаючому Сході», де є розповідь про її сина.

  Освятили пам’ятний знак і відправили заупокійну літію отець Ярослав та військовий капелан отець Олександр.

  Після церемонії відкриття у Гарнізонному будинку офіцерів відбулася концертна програма. Учасники заходу також ознайомилися з виставкою «Блокпост пам'яті».

  За матеріалами відділу інформаційного забезпечення
  та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

  06 Грудня 2017 09:26
  Новини

  В Чернігівській облдержадміністрації відбулись урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня волонтера

  5 грудня в Чернігівській обласній державній адміністрації з нагоди Міжнародного дня волонтера відбулася урочиста зустріч з волонтерами Чернігівської області.

  Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист України. 

  Сьогодні, волонтерство охоплює сфери соціального захисту, охорони здоров’я, охорони довкілля, освіти та виховання, спорту і туризму, культури та молодіжного руху, прaвозaхисної діяльності.

  Вітаючи волонтерів, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій Сергієнко зазначив, - у Чернігові та Чернігівській області діє чимало волонтерських організацій. Вони об’єдналися задля доброї справи - надання допомоги бійцям, що борються за свободу і незалежність України, їх рідним та вимушеним переселенцям.

  За патріотизм, за вагомий особистий внесок у підтримці та розвитку волонтерського руху, до Міжнародного дня волонтера представникам громадських організацій були вручені почесні грамоти та подяки обласної державної адміністрації, а також подяки Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації та Департаменту сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації, а також.

  Після вручення волонтери також подякували за плідну співпрацю представників влади та громадскості в такій благородній справі.

  06 Грудня 2017 08:40
  Інформація про НС та небезпечні події
  06 Грудня 2017 08:00
  Привітання!

  Дорогі захисники Вітчизни!

  Сердечно вітаємо Вас із Днем Збройних Сил України. Бажаемо здоров’я, щастя, благополуччя та родинного затишку.

  Це свято кожного, хто в той чи інший час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

  На наших військових покладена священна місія - боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. Історія Української держави, і її Збройних Сил свідчить про те, що вони з честю виконують її. А народ відповідає на це любов’ю та пошаною.

  З нагоди свята вітаємо усіх, хто носить високе звання захисника Вітчизни, та бажаємо успіху тим, у кого іспит на нього ще попереду. Шлемо сердечні вітання ветеранам,учасникам війни, військовослужбовцям, воїнам запасу, батькам та матерям солдатів та зичимо міцного здоров'я, добра, щастя, злагоди Вам та Вашим родинам.

  <<<1 - 11 з 1686>>> Архів

  Назад


  Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70