Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси

  Новини

  Назад

  <<<1 - 11 з 1584>>> Архів
  17 Жовтня 2017 08:45
  Інформація про НС та небезпечні події
  14 Жовтня 2017 09:02
  Інформація про НС та небезпечні події
  13 Жовтня 2017 13:40
  Новини

  У Чернігові відбулись заходи з нагоди Дня Захисників України

  Сьогодні, 13 жовтня на Красній площі відбулись заходи з нагоди Дня Захисників України, Н а заходах були  присутні військовослужбовці та їх рідні, представники влади, небайдужі містяни, які поклали квіти до підніжжя меморіальної стели чернігівцям, загиблим у зоні проведення антитерористичної операції та братської могили.

  Також вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання.

  Опісля в облмуздрамтеатрі пройшла церемонія нагородження військовослужбовців та волонтерів з нагоди Для Захисника України.

  Зокрема, посмертно орденом «За Мужність» ІІІ ступеня удостоєно Руслана Амірова. Відзнаку вручили його матері Оксані Аміровій.

  «Найбільше я хочу поздоровити хлопців, які зараз в АТО, які зараз на бойових виїздах. Я хочу побажати їм силу духу, терпіння і віри в нас. В те, що ми розуміємо, що все не даремно», - сказала Оксана Амірова.

  Орден «За мужність» ІІІ ступеня також отримала мати загиблого матроса Михайла Кобця Катерина Пророченко. Вона поцілувала нагороду свого сина та розплакалась. Зала стоячи, бурхливими оплесками зустрічала матерів загиблих героїв на сцені.

  Разом з тим орден «За заслуги» ІІ ступеня отримав Сергій Ступак – голова громадської організації «Ніжинська міськрайонна організація ветеранів Афганістану». Орденом «За заслуги» ІІІ ступеня нагороджено Миколу Панька – капітана Збройних сил України у відставці.

  Відзнаки Президента України також отримали шість жінок-волонтерок Чернігівщини.

   За інформацією  інтернет-видання «Високий Вал»

  13 Жовтня 2017 08:23
  Інформація про НС та небезпечні події
  13 Жовтня 2017 08:14
  Поздоровлення
  12 Жовтня 2017 08:36
  Інформація про НС та небезпечні події
  11 Жовтня 2017 08:32
  Інформація про НС та небезпечні події
  10 Жовтня 2017 12:01
  Актуально

  В області продовжують боротьбу з АЧС


  Минулого місяця вірус африканської чуми свиней виявлено у приватному господарстві Корюківки.

  На початку жовтня спалах АЧС також зафіксовано у фермерському господарстві «Колос» (селище Куликівка). Тут оперативно вже проведені профілактичні заходи, визначені зони захисту та зони нагляду. На в’їзді/виїзді до свинокомплексу встановлений карантинно-поліцейський пост, забезпечено знезараження транспорту та взуття людей тощо. У зоні захисту в господарствах усіх форм власності проведений загальний облік свинопоголів’я.

  Як не допустити розповсюдження вірусу обговорили 9 жовтня під час засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при ОДА. Провела засідання в.о. першого заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Юлія Свириденко. Участь у заході взяв директор Департаменту безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Держпродспоживслужби України Борис Кобаль.

  — Присутні мають розуміти всю важливість справи. Звичайно, біобезпека на першому місці. Але необхідно думати, як відновити бізнес та убезпечити господарства в майбутньому, — наголосила Юлія Свириденко.

  Так, з моменту фіксації першого спалаху АЧС на території України збитки вітчизняного свинарства від поширення вірусу склали близько 200 мільйонів гривень. У Чернігівській області на сьогодні за знищених тварин у зв’язку із захворюванням відшкодовано понад мільйон гривень.

  Як зазначив Борис Кобаль, динаміка поширення африканської чуми свиней в Україні, в тому числі й на Чернігівщині, є загрозливою: на сьогодні в Україні зареєстровано 266 випадків, з яких 224 серед домашніх та 40 серед диких тварин.

  Серед найпоширеніших причин розповсюдження вірусу — торгівля живими тваринами та сировиною на стихійних ринках; недотримання заходів біобезпеки в особистих підсобних господарствах громадян та на дрібних спеціалізованих підприємствах; затримки із виділенням і виплатою коштів за вилучене та знищене поголів'я; низький рівень фінансування програм активного та пасивного моніторингу тощо.

  Варто зазначити, що на всій території України проводяться заходи з попередження та ліквідації АЧС.

  Ще раз наголошую на чіткому виконанні завдань, визначених перед керівниками підприємств, установ і організацій, робота яких пов’язана з недопущенням і ліквідацією АЧС. Окрему увагу звертаю на проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення. Люди мають розуміти, що захистити від збитків своє господарство можна лише дбаючи про його безпеку, — підсумувала Юлія Свириденко.

  Департамент інформаційної діяльності
  та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

  10 Жовтня 2017 08:33
  Інформація про НС та небезпечні події
  09 Жовтня 2017 08:35
  Інформація про НС та небезпечні події
  08 Жовтня 2017 08:44
  Інформація про НС та небезпечні події
  <<<1 - 11 з 1584>>> Архів

  Назад


  Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70

  10 Жовтня 2017 10:16