Анонси


     

     


    Назад

    Чернігівською  облдержадміністрацією організовано зустріч та перевезення громадян України, які повернулися з інших країн 

    На виконання доручення Президента України щодо сприяння у поверненні громадян України на Батьківщину Чернігівською  обласною державною адміністрацією організовано зустріч та перевезення громадян України, які повернулися з інших країн через пункти пропуску, що розташовані в межах області.

    Відповідно до інформації від посольств республіки Литва та республіки Білорусь  19 та 24 березня  Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації було організовано зустріч та  перевезення громадян України, які повертаються додому з територій інших країн через пункт пропуску «Нові Яриловичі».

    Так, 19 березня через республіку Литва з різних країн прибуло 72 особи. Було організовано їх зустріч, харчування, забезпечення питною водою та доставлення за місцем проживання по  5 маршрутам.

    Також, 24 березня через республіку Білорусь з різних країн прибули 3-мя автобусами  94 особи. Було організовано  їх зустріч та доставлення  до міст Чернігова та Києва.

    Кожному надані рекомендації для мешканців, які приїхали з-за кордону, водії автобусів були забезпечені засобами індивідуального захисту, організовано чергування бригади екстреної медичної допомоги та супровід до місця призначення Патрульною поліцією ГУ НП в Чернігівській області.

    Під час зустрічі прикордонниками був проведений скринінг (вимірювання) температури безконтактними термометрами. Жодної особи з підвищеною температурою не виявлено.

    Виконання заходів перебуває на контролі голови обласної державної адміністрації.

     

     

    Назад

    У Чернігівській області з питань, пов’язаних із коронавірусною інфекцією COVID-19, можна проконсультуватися, зателефонувавши на гарячу лінію 

    0800-50-70-70.

    Також, консультації можна отримати, звернувшись до Чернігівського обласного лабораторного центру МОЗ України

    095-00-10-340     

    Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70

    Безкоштовна гаряча лінія ГО "Донбас СОС" 

    0-800-309-110