Анонси


     

     


    Назад

    Під час проведення сільськогосподарських робіт 28 листопада технікою ТОВ «АПК Магнат» біля села Синдаревське Безуглівської сільської ради було пошкоджено розподільчий міжселищний газопровід високого тиску, діаметром 159 мм, внаслідок чого без газу залишилось 12 населених пунктів Ніжинського району (Крути, Бакланове, Поляна, Талалаївка, Безуглівка, Синдаревське, Курилівка, Пашківка, Переяслівка, Бурківка, Перебудова, Почечине) та 1 населений пункт Ніжинської міської ОТГ (Кунашівка).

    29 листопада о 8 годині ранку відбулось розширене засідання позачергової районної комісії ТЕБ та НС під керівництвом голови райдержадміністрації Вячеслава Івашина, за участю директора Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Сергія Болдирева та директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації Володимира Кривенка, керівників спеціалізованих служб, голів сільських рад, представників структурних підрозділів райдержадміністрації.

    Рішенням районної комісії ТЕБ та НС зобов’язано:

    1. Ніжинському відділенню ПАТ «Чернігівгаз» відновити пошкоджений газопровід.  У найближчі дні здійснити заходи щодо підключення абонентів до системи газопостачання.

    2. Управлінню соціального захисту Ніжинської райдержадміністрації вжити заходів щодо надання допомоги соціально вразливим верствам населення.

     У Ніжинській центральній районній лікарні передбачені місця для надання їм та дітям медичної допомоги. Крім того, для дітей із родин, що опинились у складних життєвих обставинах, зарезервовано місця у Ніжинському центрі соціально-психологічної реабілітації дітей та є можливість направити їх на відпочинок до санаторію «Зелений гай»   м. Чернігів.

    Освітній процес у школах і навчально-виховних комплексах не припинено. Надалі будуть прийняті відповідні рішення.

    У приміщеннях сільських рад функціонують пункти обігріву.

    Ніжинська райдержадміністрація тримає на постійному контролі вирішення даної проблеми і повідомлятиме про хід ліквідації аварії й подальших дій.

    Назад

    У Чернігівській області з питань, пов’язаних із коронавірусною інфекцією COVID-19, можна проконсультуватися, зателефонувавши на гарячу лінію 

    0800-50-70-70.

    Також, консультації можна отримати, звернувшись до Чернігівського обласного лабораторного центру МОЗ України

    095-00-10-340     

    Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70

    Безкоштовна гаряча лінія ГО "Донбас СОС" 

    0-800-309-110