Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
   Анонси

    Назад

    ІНФОРМАЦІЯ

    про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території  області за період з 8:00  04  лютого  до 8:00  05 лютого  2019 року

    Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме:  2 пожежі.

    Стан доріг:

    Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах державного значення в межах області працювало 9 одиниць техніки та 16 працівників від  ДП "Чернігівський облавтодор". Стан доріг задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.

    Для допомоги власникам автотранспортних засобів  щодо вивільнення їх зі снігових заметів та забезпечення руху транспорту підрозділи управління ДСНС  України у Чернігівської області залучалися 1 раз, вивільнено 1 автомобіль, надано допомогу 2 особам.

    Пожежі – 2, з них 1 пожежа в житловому секторі та 1 інша пожежа. 

    Радіаційний фон:

    На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год, Семенівка – 12 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.

    Прогноз погоди:

    За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години  04 лютого до 20 години 05 лютого очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів, місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північний     5-10  м/с. Температура вночі  0-5º морозу, вдень від 3º морозу до 2º тепла.

     По м. Чернігову очікується хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів, слабкий туман,  на дорогах місцями ожеледиця. Вітер північний 5-10 м/с. Температура вночі  1-3º морозу, вдень від 1º морозу до 1º тепла.

    Назад


    Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70