Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси

   Назад

   Уряд виділив 100 млн грн на подолання наслідків надзвичайної ситуації на Чернігівщині


   Кабінет Міністрів України розпорядився виділити з резервного фонду державного бюджету на 2018 рік 100 млн грн на подолання наслідків надзвичайної ситуації, що трапилася на території військового складу Міноборони в Ічнянському районі Чернігівської області. Проект розпорядження підготувало Міністерство економічного розвитку і торгівлі України. 

   Коментуючи ухвалене рішення, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відзначив: Ми приймаємо рішення виділити 100 млн грн. Міністерству фінансів – швидко скоординуватися з областю (керівництвом Чернігівської ОДА), аби швидко вирішити всі бюрократичні питання, - сказав Глава Уряду.

   Він наголосив, що наразі всі потрібні резерви для допомоги людям – сформовані.

   Ми наведемо порядок, все відновимо і нікого не залишимо сам на сам з проблемою. Так ми працювали в Балаклеї і допомогли вирішити проблему. Так працювали в Калинівці і так само допомогли. Те ж зробимо для мешканців Ічні і прилеглих населених пунктів. Буду тримати ситуацію на контролі, - додав Глава Уряду.

   Він наголосив, що всі заходи щодо розмінування території та її очищення потрібно продовжувати в посиленому режимі. Так само потрібно якомога швидше відновити газо- та водопостачання в населених пунктів, які наразі відімкнені від мереж.

   Ті дані, які я маю, говорять про те, що процес відновлення та повернення людей у домівки розпочнеться найближчим часом, - сказав Володимир Гройсман.

   Окремо він подякував рятувальникам, військовим та волонтерам, які одразу прийшли на допомогу.«Люди більше показують, як треба об’єднатися та згуртуватися, - сказав Прем’єр-міністр. – Хочу подякувати за координацію служб.
   Департамент інформації та комунікацій з громадськістю
    Секретаріату Кабінету Міністрів України

   Назад


   Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70