Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси









   Назад

   ІНФОРМАЦІЯ

   про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території  області за період з 8:00  6  серпня до 8:00 7 серпня 2018 року

   Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 пожежі, 2 випадки виявлення і знищення боєприпасів та 2 інші події. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

   Пожежі – 3, з них 1 пожежа в житловому секторі, 1 пожежа на транспорті та 1 випадок загоряння сухої трави та сміття на площі 0,03 га.

   Інші події – 2:
   - протягом 3-5 серпня з клінічним діагнозом: "Гастроентероколіт, підозра на сальмонельозну інфекцію" до інфекційних відділень КЗ "Варвинська центральна районна лікарня" (7 осіб, з яких 1 дитина) та КЛПЗ "Прилуцька центральна міська лікарня" (1 особа) госпіталізовано усього 8 осіб, з яких 1 дитина. Всі постраждалі  01 серпня відвідували поминальний захід в с. Дащенки Варвинського району. Вікова група госпіталізованих від 3 до 73 років. Стан хворих середньої тяжкості. Остаточний діагноз буде встановлено лабораторно;
   - біля залізничної станції "Носівка" Південно-Західної залізниці о 05 год. 20 хв. 06 серпня потягом смертельно травмовано мешканку м. Носівка,  1952 року народження. Обставини події встановлюються.

   Виявлення та знищення боєприпасів часів Другої світової війни – 2:
   - групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Управління ДСНС України у Чернігівській області о 16 годині 06 серпня   знищено мінометну міну калібру 82 мм часів Другої світової війни, яку було виявлено о 09 год. 30 хв. в лісовому масиві біля с. Полісся Сосницького району;
   - біля с. Суличівка Ріпкинського району на відкритій території о 15 годині  06 серпня виявлено артилерійський снаряд калібру 76 мм часів Другої світової війни. Знищення даного вибухонебезпечного предмету планується здійснити  07 серпня групою піротехнічних робіт та підводного розмінування Управління ДСНС України у Чернігівській області.

   Радіаційний фон:
   На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 9 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.

   Прогноз погоди:
   За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 06 серпня до 20 години 07 серпня очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер північний 5-10 м/с. Температура по області вночі 13-18º тепла, вдень 23-28º тепла.
   По Чернігову  температура вночі 15-17º тепла, вдень 25-27º тепла.

   Назад


   Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70