Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси

   Назад

   ІНФОРМАЦІЯ

   про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території  області за період з 8:00  5 серпня до 8:00 6 серпня 2018 року

   Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення, 5 пожеж та 1 іншу подію. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

   Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 1:
   Внаслідок несприятливих погодних умов (дощ, гроза, пориви вітру) 5 серпня сталося пошкодження повітряних ліній електропостачання, було відключено 2 ЛЕП-10 кВ та знеструмлено 18 трансформаторних підстанцій на території Прилуцького району. Без електропостачання з 20 год. 5 серпня залишаються мешканці 5 населених пунктів Прилуцького району.  Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами ПАТ «Чернігівобленерго».

   Пожежі – 5, з них 2 пожежі в житловому секторі, 2 випадки загоряння сухої трави і сміття на площі 3,01 га та 1 інша пожежа.

   Інші події – 1:
   Вдень 5 серпня внаслідок пориву сильного вітру були частково пошкоджені покрівлі 2 житлових будинків та 6 господарчих будівель в с. Данівка Козелецького району. Також пошкоджено покрівлю на площі 5 кв. м Данівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеню. Для надання допомоги з розпилювання повалених дерев залучалося відділення 5 ДПРЧ смт Козелець (1 одиниця техніки, 5 чоловік особового складу).

   Радіаційний фон:
   На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 9 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 12 мкр/год.

   Прогноз погоди:
   За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 5 серпня до 20 години 6 серпня очікується мінлива хмарність. Вночі без опадів, вдень місцями невеликий короткочасний дощ, гроза. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура по області вночі 15-20º тепла, вдень 25-30º тепла.
   По Чернігову  температура вночі 16-18º тепла, вдень 28-30º тепла.

   Назад


   Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70