Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси

   Назад

   ІНФОРМАЦІЯ

   про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території  Чернігівської області за період з 8:00  02 липня до 8:00  03 липня

   Протягом минулої доби зареєстровано: 1 надзвичайну ситуацію, 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинула  1 особа.

   Надзвичайні ситуації – 1:

   В м. Чернігові о 06 год. 30 хв. 30 червня пройшли сильні зливи, внаслідок чого сталося підтоплення житлового сектору 110 домогосподарств та інших споруд на 40 вулицях міста. Частково пошкоджені стіни (тріщини) двоповерхового житлового будинку по вул. Текстильників, 23, де зареєстрована 21 сім'я, проживають 47 осіб. Під час проведення обстеження будинку спеціальною будівельною комісією встановлено, що будинок перебуває в аварійному стані та потребує відселення мешканців. Рішенням міської комісії з питань ТЕБ та НС прийнято рішення про відселення мешканців з даного будинку.
   По вул. Толстого, 7, кв. 6 сталося часткове руйнування стіни одноповерхового, шестиквартирного житлового будинку на площі 4 м2. В будинку проживало 9 мешканців.
   По вул. Київська, 25 сталося часткове руйнування стіни житлового будинку на площі 10 м2. Житловий будинок одноповерховий, стіни дерев’яні, обкладені цеглою, покрівля шиферна.
   Відселено:
   - з вул. Текстильників, 23 відселено до родичів (5 сімей) 15 чоловік, (11 сімей) 26 осіб доставлено для проживання до гуртожитку професійного будівельного ліцею у м Чернігові по вул. І. Мазепи, 70 та 6 осіб (2 сім'ї) для проживання до комунального закладу "Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2" по проспекту Перемоги, 183;
   - з вул. Декабристів, 8А 4 особи (1 сім'я) направлені для проживання до комунального закладу "Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2" по проспекту Перемоги, 183.

   Проведено евакуацію постраждалого населення з небезпечних зон, відкачку води з об’єктів життєзабезпечення та приватних будівель, з підвальних приміщень багатоповерхівок об’ємом близько 15000 м3, виведено з небезпечних зон 67 осіб, з них доставлено до медичних закладів – 3.

   Розгорнуто пункт забезпечення життєдіяльності постраждалого населення по вул. Декабристів та організовано його функціонування в цілодобовому режимі.

   Протягом доби проводилися роботи щодо відкачки води з підвальних приміщень по просп. Миру, 44 та 41; по вул. Шевченка, 61; по вул. Лисенка, 16 та 8; по вул. Гончій, 93, 95 та 100; по пров. Нахімова, 21.

   Загибель на водних об’єктах – 1:

   В р. Десна біля с. Жавинка Чернігівського району о 20 годині 02 липня  піднято на поверхню тіло чоловічої статі невстановленої особи. Обставини та причина смерті встановлюються.

   Пожежі – 3, з них 1 пожежа в житловому секторі та 2 випадки загоряння сміття на загальній площі 0,005 га.

   Інші повідомлення:

   2 липня проводились заходи щодо пошуку гр. Притули С.В., мешканця м. Києва, який о 20 год. 1 липня виїхав на власному автомобілі Daewoo Lanos з  с. Шиловичі Ічнянського району в напрямку м. Києва та зник в лісовому масиві поблизу с. Сваричівка Ічнянського району.  Об 11 год. 20 хв. гр. Притула С.В. був знайдений, стан здоров'я - задовільний. Для проведення пошукових робіт залучалися28 чоловік та 5 одиниць техніки.

   Радіаційний фон:

   На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  8-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 8 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.

   Прогноз погоди:

   За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 02 липня до 20 години 03 липня очікується мінлива хмарність, вночі без опадів, вдень  невеликий дощ. Вітер південно-західний 7-12 м/с. Температура по області вночі 7-12º тепла, вдень 14-19º тепла.
   По Чернігову температура вночі 10-12º тепла, вдень 17-19º тепла.

   Назад


   Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70