Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси

   Назад

   Що ічнянська влада може дати атовцю та його родині?

   На квітневій сесії депутати Ічнянської міської ради прийняли «Програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей Ічнянської міської ради»на 2018–2020 роки. У Програмі не зазначена сума, яку потенційно влада виділить атовцю або його родині, але є інші цікаві цифри.

   Яка мета програми? Підвищення рівня соціального захисту учасників АТО, членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення АТО, підтримання їх належного морально — психологічного стану, поліпшення ефективності взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськими організаціями та іншими юридичними особами у сфері підтримки учасників АТО та членів їх родин, підтримання боєздатності підрозділів, які беруть участь в АТО.

   Програма передбачає близько двох десятків пунктів. Зокрема, ведення реєстру осіб та обліку учасників АТО та членів їх сімей, визначення їхніх соціально-побутових потреб. Даній категорії осіб будуть безкоштовно надаватися юридичні послуги та земельні ділянки. Школярі та дошкільнята з родин, де загинув один із батьків, харчуватися за пільгами.
   Програма також передбачає розгляд пропозицій громадськості щодо перейменування площ, вулиць, парків, скверів у місті з метою увічнення пам’яті про загиблих учасників АТО, а також встановлення пам’ятного знаку загиблим в АТО українським військовослужбовцям.
   2018 05 10 ooocc 01

   Назад


   Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70