Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси

   Назад

   ІНФОРМАЦІЯ

   про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території  області за період з 8:00  9 березня до 8:00  10 березня

   Протягом минулої доби зареєстровано 1 пожежу на транспорті.

   Хід ліквідації надзвичайної ситуації щодо захворюванню свиней в с. Грабівка  Куликівського району:
   Станом на 6 годину 10 березня здійснено обхід дворів та вжито заходів щодо вилучення і умертвіння безкровним способом 71 голову свиней, яких спалили. Із жителями проводяться профілактичні бесіди щодо необхідності дотримання карантинних обмежень.
   10 березня заплановано продовження обходу  решти приватних господарств з метою вилучення та ліквідації тварин шляхом спалювання.

   Стан доріг:
   Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах області працювало 27 одиниць техніки та 42 працівника від ДП «Чернігівський облавтодор».
   Для допомоги власникам автотранспортних засобів щодо вивільнення їх із снігових заметів, кюветів та забезпечення руху транспорту зареєстровано 7 випадків залучення техніки та особового складу підрозділів управління ДСНС України у Чернігівської області.

   Робота пунктів обігріву:
   Протягом доби до пристосованих пунктів обігріву, улаштованих на території області, звернулося за допомогою 4 особи.
   З початку роботи пунктів обігріву з 16 січня  надано допомогу 222 особам.
   Загиблих від переохолодження не зареєстровано.

   Радіаційний фон:
   На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  9-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 13 мкр/год., Ніжин – 9 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.

   Прогноз погоди:
   За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 9 березня до 20 години 10 березня  очікується хмарна погода з проясненнями, невеликий сніг, мокрий сніг, місцями слабкий туман, на дорогах подекуди ожеледиця. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура по області вночі 1-6º морозу, вдень 0-5º тепла.
   По Чернігову температура вночі 2-4º морозу, вдень 1-3º тепла.

   Назад


   Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70