Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси

   Назад

   ІНФОРМАЦІЯ

   про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території  області за період з 8:00  7 березня до 8:00  8 березня

   Протягом минулої доби зареєстровано 3 пожежі, з них 2 пожежі в житловому секторі та 1 іншу пожежу.

   Стан доріг:
   Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах області працювало 138 одиниць техніки та 164 працівника від ДП «Чернігівський облавтодор».
   Для допомоги власникам автотранспортних засобів щодо вивільнення їх із снігових заметів, кюветів та забезпечення руху транспорту зареєстровано 23 випадки залучення техніки та особового складу підрозділів управління ДСНС України у Чернігівської області.

   Хід ліквідації надзвичайної ситуації щодо захворюванню свиней в с. Грабівка  Куликівського району:
    Станом на 6 годину 8 березня здійснено обхід дворів та вжито заходів щодо вилучення і умертвіння безкровним способом 32 голови свиней, яких спалили. Із жителями проводяться профілактичні бесіди щодо необхідності дотримання карантинних обмежень.
   8 березня заплановано продовження обходу  решти приватних господарств з метою вилучення та ліквідації тварин шляхом спалювання.

   Робота пунктів обігріву:
   Протягом доби до пристосованих пунктів обігріву, улаштованих на території області, звернулася за допомогою 1 особа.
   З початку роботи пунктів обігріву з 16 січня  надано допомогу 211 особам.
   Загиблих від переохолодження не зареєстровано.

   Радіаційний фон:
   На території області радіаційний фон зареєстровано в межах   8-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 11 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 9 мкр/год., Сновськ – 8 мкр/год.

    Прогноз погоди:
   За прогнозом облгідрометеоцентру на території областіз 20 години 7 березня до 20 години 8 березня  очікується хмарна погода з проясненнями, невеликі опади, місцями слабка ожеледь, слабкий туман, на дорогах ожеледиця. Вітер змінних напрямків 3-8 м/с. Температура по області вночі 0-5º морозу, вдень від 3º морозу до 2° тепла.
   По Чернігову температура вночі 1-3º морозу, вдень 0-2º тепла.

   Назад


   Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70