Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси

   Назад

   ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ


   За прогнозом облгідрометеоцентру 3 березня по місту Чернігову та області очікуються сильні опади, місцями налипання мокрого снігу, хуртовина, на дорогах замети, посилення південно-східного вітру до 15-20 м/с.

   Такі погодні умови можуть призвести до порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

   З метою попередження надзвичайних ситуацій радимо всім водіям автотранспорту утримуватись від поїздок без нагальної потреби, а також користуватися залізничним транспортом на час негоди. 

   Закликаємо всіх водіїв до обов’язкового використання зимових шин. Власники великогабаритних транспортних засобів мають обладнати автомобілі ланцюгами проти ковзання. Авто також мають бути укомплектовані тросами буксирування та лопатами. За умов обмеженої видимості рекомендовано користуватися освітлювальними приладами.

   Водіям автобусів перед виїздом на маршрут потрібно уточнювати стан проїзду дорогами в районних автостанціях та дорожніх організаціях.

   У випадку різкого погіршення погодних умов  із високою ймовірністю утворення транспортних заторів, водії та перевізники можуть перечекати зимову негоду на майданчиках відстою або об’єктах дорожнього сервісу, не наражаючи себе та інших користувачів доріг на небезпеку.

   Назад


   Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70