Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси

   Назад

   ІНФОРМАЦІЯ

   про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території  області за період з 8:00  01 березня до 8:00  02 березня

   Протягом минулої доби зареєстровано 1 надзвичайну ситуацію та  6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення та 5 пожеж.

   Стан доріг:
   Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах області працювало 136 одиниць техніки та 165 працівників від ДП «Чернігівський облавтодор».
   Для допомоги власникам автотранспортних засобів щодо вивільнення їх із снігових заметів, кюветів та забезпечення руху транспорту зареєстровано 17 випадків залучення техніки та особового складу підрозділів управління ДСНС України у Чернігівської області.

   Надзвичайні ситуації (код НС - 20712, номер класифікаційної ознаки - 2.31) - 1:                                                                                         
   Протягом 23-27 лютого 2018 року до інфекційного відділення КЗ "Борзнянська центральна районна лікарня" з попереднім діагнозом "гостра кишкова інфекція" було госпіталізовано 16 дітей, які відвідували комунальний заклад «Борзнянська спеціалізована школа-інтернат І-ІІІ ступенів Чернігівської обласної ради». Згідно результатів мікробіологічного обстеження баклабораторії КЗ "Борзнянська центральна районна лікарня" від 1 березня у 5 дітей встановлено діагноз "сальмонельоз".
   Проводиться комплекс протиепідемічних заходів з локалізації та ліквідації спалаху захворювання. Здійснено дезінфекцію за місцем навчання.

   Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 1:
   Внаслідок несприятливих погодних умов (сніг, пориви сильного вітру) сталося пошкодження та відключення повітряних ліній електропостачання.
   Станом на 6 год. 2 березня по області залишились відключені 1 ЛЕП 10 кВ та 12 трансформаторних підстанцій, без електропостачання залишається  частина  м. Ніжин.            

   Пожежі – 5, з них 3 пожежі в житловому секторі, 1 пожежа на об’єкті  та  1 випадок загоряння сміття.

   Робота пунктів обігріву:
   Протягом доби до пристосованих пунктів обігріву, улаштованих на території області, звернулося за допомогою 11 осіб.
   З початку роботи пунктів обігріву з 16 січня  надано допомогу 153 особам.
   Загиблих від переохолодження не зареєстровано.

   Радіаційний фон:
   На території області радіаційний фон зареєстровано в межах  10-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 10 мкр/год., Остер – 13 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка –  11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.

   Прогноз погоди:
   За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 1 березня до 20 години 2 березня очікується хмарна погода з проясненнями, невеликий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. Вітер південно-східний 5-10 м/с. Температура по області протягом доби 8-13º морозу. По Чернігову температура протягом доби 8-10º морозу.

   Назад


   Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70