Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси

   Назад

   ІНФОРМАЦІЯ

   про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території  області за період з 8:00  13 лютого до 8:00  14 лютого

   Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення, 1 пожежу в житловому секторі та 1 нещасний випадок. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.

   Стан доріг:
   Для забезпечення безаварійного руху транспорту на автодорогах області працювало 49 одиниць техніки та 67 працівників від ДП «Чернігівський облавтодор».
   Стан доріг та мостів задовільний, проїзд автомобільного транспорту забезпечений.

   Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 1:
   В м. Чернігові по вул. Івана Мазепи, 31 о 16 годині 13 лютого стався порив водопроводу холодної води діаметром 100 мм. Без постачання холодної води залишились мешканці двох п’ятиповерхових (по 45 квартир) будинків №31 та №33по вул. Івана Мазепи. Підвезення води організовано за графіком. Гаряча вода подається.
   Аварійно-відновлювальні роботи проводяться силами КП "Чернігівводоканал".

   Пожежі в житловому секторі – 1.

   Нещасні випадки – 1:
   На перегоні між залізничними станціями "Кобища-Носівка" (758 км залізниці) об 11 год. 05 хв. 13 лютого потягом №6910 сполученням "Київ-Ніжин" смертельно травмовано мешканця м. Носівка, 1979 року народження. Затримки руху потягів не було.

   Радіаційний фон:
   На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 9-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 10 мкр/год., Прилуки – 11 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 10 мкр/год., Сновськ – 9 мкр/год.

   Прогноз погоди:
   За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 13 лютого до 20 години 14 лютого очікується хмарна погода з проясненнями, вночі місцями невеликий сніг, вдень без істотних опадів, на дорогах ожеледиця. Вітер східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 6-11º морозу, вдень 1-6º морозу.
   По Чернігову без істотних опадів. Температура вночі 8-10º морозу, вдень 3-5º морозу.

   Назад


   Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70