Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси

   Назад

   На часі – Концепція розвитку територіальної оборони області

   Такого висновку досягли сьогодні учасники наради з питань розроблення обласної Програми сприяння територіальній обороні Чернігівської області.

   До участі в роботі наради долучилися директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи обласної державної адміністрації Сергій Болдирєв, представники оперативного командування «Північ» Cухопутних військ Збройних Сил України, Головного управління Національної поліції в області, обласного та об'єднаного міського військових комісаріатів, Городнянської, Новгород-Сіверської, Семенівської, Чернігівської та Ріпкинської районних рад, представники громадських організацій «Самооборона Чернігівщини», «Перша Чернігівська сотня», «Товариства сприяння обороні України», «Спецпідрозділу «Афганець».

   Заступник голови обласної ради Арсен Дідур наголосив, що рекомендації попередньої наради щодо необхідності прийняття «Програми покращення матеріально-технічного забезпечення заходів територіальної оборони, військових частин та правоохоронних органів, які беруть участь в антитерористичній операції та дислокуються на території Чернігівської області, на 2018 рік», були розглянуті депутатами на Президії та комісіях. В цілому Програму прийнято 7 грудня на 11-й сесії обласної ради.

   Сьогодні ж учасники наради розглянули питання щодо Програм та Планів територіальної оборони, штабів, пунктів управління територіальною обороною та районних загонів територіальної оборони.

   В ході дискусії вирішено найближчим часом напрацювати Концепцію розвитку територіальної оборони області на найближчі роки та внести її на розгляд наступної сесії обласної ради.

   За інформацією Чернігівської обласної ради

   Назад


   Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70