Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси

   Назад

   Близиться Новий рік. Аби зустріти Новий рік люди скуповують феєрверки та салюти. Ніхто не зважає на заборону використання піротехнічних засобів на території Чернігова, яка діє з 2014 року. 

   Піротехнічні засоби використовуються новорічної ночі майже всюди. Хоча трагічних випадків рятувальники не зафіксовано та все ж, щоб уникнути нещасних випадків застерігаємо поціновувачів гострих відчуттів та просимо дотримуватись наступних елементарних правил безпеки:

   купувати піротехніку можна тільки у спеціалізованих магазинах, які мають відповідні дозволи та ліцензію на реалізацію;

   при використанні піротехнічних засобів слід спочатку вивчити інструкцію з його використання та перевірити термін придатності самого піротехнічного виробу;

   при використанні піротехнічних виробів на відкритій території необхідно відійти на відстань не менше 50 метрів від будівель та споруд, а якщо це об’єкти підвищеної небезпеки (наприклад, АЗС), то відстань має складати не менше 150-200 метрів;

   суворо заборонено використовувати піротехнічні вироби у приміщенні. 

   Крім того, завдати непоправної шкоди здатні не тільки салюти, але й на перший погляд невинні бенгальські вогники: вони добре горять і іскри можуть падати на легкозаймисті речі розташовані поряд.

   Вітаємо з Новорічними святами та нагадуємо, що тільки обережність і увага зможуть гарантувати вам гарний настрій та приємні враження новорічної ночі!

   Назад


   Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70