Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси
   Запобігання корупції

   Назад

   На виконання Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII,  постанов Кабінету Міністрів України з цих питань:

   1. Відповідальним за організацію роботи з питань запобігання та виявлення корупції, здійснення перевірок фактів своєчасності подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру державних службовців Департаменту та проведення аналізу стану виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» визначений  Юрченко Станіслав Дмитрович, заступник директора Департаменту-начальник управління планування цивільного захисту та оборонної роботи.

   2. Підготовку звітів з виконання Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», постанов Кабінету Міністрів України, здійснення антикорупційного контролю при прийнятті на державну службу,  попередження про спеціальні обмеження, встановлені Законами України «Про засади запобігання і протидії корупції» та «Про державну службу» покладено на Сергеюк Ольгу Володимирівну, головного спеціаліста відділу планування Управління планування цивільного захисту та оборонної роботи.

   Повідомлення про корупцію можна подати по телефону (0462) 67-88-11, на електронну пошту Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної адміністрації облдержадміністрації, іншими засобами поштового зв’язку, особисто.

   Повідомлення про корупцію (викривачами)

   Методичні рекомендації щодо проведення спеціальної перевірки

   Національне агенство з питань запобігання корупції

   Закон України «Про запобігання корупції»

   План заходів щодо запобігання проявам корупції на 2018 рік.pdf

   ПЛАН Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції на 2019 рік.pdf

    

   Назад


   Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70