Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської обласної державної адміністрації
  Анонси
   Волонтерський центр

   Назад

   Подалі від брендів і власних амбіцій, волонтери об’єдналися в єдину організацію, аби допомагати бійцям на сході. Головне – вчасно реагувати на потреби бійців, і придбати якнайбільше засобів захисту та речей, котрими держава не в змозі забезпечити військових.

   Єдиний Волонтерський Центр (ЄВЦ)- це ініціатива громадський організацій та бізнес організацій, приватних підприємців, фізичних осіб, які об’єдналися для надання оперативної допомоги бійцям Чернігівщини, що борються за свободу і незалежність України, їх рідним та вимушеним переселенцям. Кожен з учасників ініціативи має власний досвід допомоги військовим, і ми вирішили об’єднати всі зусилля для більшої ефективності. Кожен учасник свідомо відмовився від особистих амбіцій та само піару, адже головне це спільна справа та результат – Перемога!

   Амуніція, ліки, спецзасоби захисту, речі, одяг, гроші на лікування, все це зберігатимуть в одному приміщенні. Об’єднання дає можливість швидко реагувати на потреби фронту і не дублювати списку необхідного.

   Раніше кілька волонтерських груп могли збирати кошти на одне й теж, тому координація вкрай необхідна. Єдине місце, куди можна принести та отримати допомогу, полегшить життя і рідним бійців у зоні АТО, та тим хто хоче допомогти.

   Центр працює за адресою:

   Вулиця Гетьмана Полуботка, 70  (Департамент з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації).

   Телефони: 
   099-955-32-20,
   096-872-03-47,
   093-160-74-80.

   В штатному режимі база працює з 9 до 18 години при необхідності – до 20 години (попередьте по телефону).


   Волонтерський Сall-центр:

   Телефони волонтерського Сall-центру:
   093-343-23-32,
   067-464-35-53,
   050-493-43-53.

   До центру можна звертатися всім хто хоче допомогти та потребує допомоги. Там можна буде отримати звіти по коштам та роботі, працюють гарячі телефонні лінії. Потреби бійців оперативно з’являтимуться в групах єдиного волонтерського центру у соціальних мережах.

    

   Назад


   Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції знаходиться за адресою: м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка, 70