<<<1 - 11 з 3265>>>


04 Липня 2020 10:21Інформація про НС та небезпечні події

ІНФОРМАЦІЯ

про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території  області за період з 8:00  03 липня до 8:00  04 липня 2020 року  

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди, 2 пожежі та 1 випадок виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Дорожньо-транспортні пригоди – 2:

- на автодорозі Кіпті-Глухів-Бачівськ

03 Липня 2020 14:11Попередження для населення

Попередження про небезпечне метеорологічне явище І рівня небезпечності по Чернігівській області: за інформацією Чернігівського обласного Центру з гідрометеорології 4 липня по місту Чернігову та області очікуються грози, при грозах місцями шквали 15-20 м/с, подекуди град.

03 Липня 2020 08:15Інформація про НС та небезпечні події

ІНФОРМАЦІЯ

про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території  області за період з 8:00  02 липня  до 8:00  03 липня  2020 року

Протягом минулої доби зареєстровано 4 пожежі і 1 випадок виявлення та знищення боєприпасів часів Другої світової війни.

Пожежі – 4:

пожежі в житловому секторі

02 Липня 2020 17:14Новини

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію станом на 11 годину          2 липня

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга 2 липня в Чернігівській області ще 29 пацієнтів одужали від COVID-19. Тестування підтвердило відсутність вірусу у десяти чернігівців, дев’яти жителів Чернігівського району, п’ятьох мешканців Бобровицького району, у трьох осіб з Козелецького та двох з Менського районів. З них четверо хворих були госпіталізовані, а інші лікувалися амбулаторно.

В Чернігівській області зафіксовано 12 нових випадків підтверджених діагнозів інфікованих на COVID-19. Серед них чотири випадки захворювання у Чернігові, чотири – у Чернігівському районі, по одному у Прилуках, Бахмацькому, Бобровицькому та Менському районах. Всі хворі з підтвердженим діагнозом COVID-19 лікуються амбулаторно.

Загалом в області 553 випадки захворювання COVID-19, з них:
-    350 пацієнтів одужали,
-    143 хворих лікуються амбулаторно,
-    42 госпіталізовані до медичних закладів,
-    5 переведені на лікування за місцем проживання, з них 4 пацієнти одужали (Куликівський район),
-    9 летальних випадків (1-Борзнянський район, 5-Варвинський район, 3-м. Чернігів),
-    4 померлі особи із супутнім діагнозом COVID-19 (1-Борзнянський район, 3-м.Чернігів).

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 167 ПЛР-досліджень.

На сьогодні у Чернігівській області 185 активних випадків коронавірусу. Лікарі наголошують на тому, що хвороба часто може мати безсимптомний характер або проявлятися як легке нездужання. А отже, невідомо, хто з вашого оточення може бути носієм вірусу COVID-19. Тому закликаємо дотримуватись соціальної дистанції, правил особистої гігієни, уникати скупчення людей та використовувати захисні маски у громадських місцях.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

 

02 Липня 2020 14:13Новини

Двох військових нагородили посмертно

 Учора на засіданні сесії Чернігівскої обласної ради вшанували пам’ять чернігівських воїнів, які загинули на Сході країни та вручили державні нагороди їх рідним.

Указом Президента України №131 від 7 квітня 2020 року нагороджений медаллю “Захиснику Вітчизни” (посмертно) старший сержант, уродженець міста Семенівка Ігор Кістерний – командир відділення гранатометного взводу роти вогневої підтримки 13 окремого мотопіхотного батальйону 58 окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана Івана Виговського. Він загинув 14 липня 2017 року від кулі снайпера біля села Новотошківка Луганської області.

Другий захисник – військовий того ж батальйону старший сержант Володимир Черненко з села Мамекине Новгород-Сіверського району. Загинув 3 березня цього року внаслідок снайперського вогню під час виконання бойового завдання у Донецькій області. Указом Президента України №177 від 12 травня 2020 року він нагороджений орденом “За мужність” III ступеня (посмертно). Державні нагороди вручили їх рідним.

02 Липня 2020 09:00Інформація про НС та небезпечні події

ІНФОРМАЦІЯ

про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території  області за період з 8:00  01 липня  до 8:00  02 липня  2020 року

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме:   1 дорожньо-транспортну пригоду, 2 пожежі, 1 випадок загибелі на водних об’єктах та 1 аварійну ситуацію на мережах газопостачання. Внаслідок цих подій загинула  1 особа та 1 особа постраждала.

Загибель на водних об’єктах – 1:

В ставку біля с. Голубичі Ріпкинського району о 16 год.

01 Липня 2020 12:02Новини

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію станом на 11 годину             1 липня

За минулу добу в області одужало 18 осіб, у яких раніше було виявлено COVID-19. Про це повідомили в Управлінні охорони здоров'я Чернігівської ОДА.
Повторний ПЛР-тест підтвердив одужання 11 жителів Чернігова, 5 – Бобровицького району та по одному – Козелецького та Чернігівського. Усі інфіковані, крім одного з Чернігівського району, лікувались амбулаторно.
Станом на 11 годину середи, 1 липня, виявлено 5 нових випадків коронавірусу: по одному у Прилуках, Чернігові та у Варвинському районі, два – у Носівському районі.
Усі лікуються амбулаторно.
Загалом в області зафіксований 541 випадок захворювання COVID-19, з них:
- 321 пацієнт одужав,
- 157 перебувають на амбулаторному лікуванні,
- 45 хворих госпіталізовані до закладів охорони здоров’я,
- 5 лікувалися за місцем проживання, з них четверо вже одужали (Куликівський район),
- 9 летальних випадків (1 - Борзнянський район, 5 - Варвинський район, 3 - Чернігів),
- 4 особи померло із супутнім діагнозом COVID-19 (3 - Чернігів, 1 - Борзнянський район).

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 177 ПЛР-досліджень.

На сьогодні у Чернігівській області 202 активних випадки коронавірусу. Лікарі наголошують на тому, що хвороба часто може мати безсимптомний характер або проявлятися як легке нездужання. А отже, невідомо, хто з вашого оточення може бути носієм вірусу COVID-19. Тому закликаємо дотримуватись соціальної дистанції, правил особистої гігієни, уникати скупчення людей та використовувати захисні маски у громадських місцях.

За інформацією Департамент інформаційної діяльності та
комунікацій  з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

01 Липня 2020 08:25Інформація про НС та небезпечні події

ІНФОРМАЦІЯ

про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території  області за період з 8:00  30 червня  до 8:00  01 липня  2020 року

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме:  1 аварійну ситуацію на системах життєзабезпечення, 1 випадок загибелі на водних об’єктах, 3 дорожньо-транспортні пригоди. Внаслідок цих подій загинули  2 особи та 2 особи постраждали.

Аварійні ситуації на системах життєзабезпечення – 1:

В с. Вихвостів

30 Червня 2020 12:10Новини

Оперативна інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію станом на 11 годину           30 червня

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської облдержадміністрації станом на 11 годину  30 червня в області за минулу добу одужало ще 6 осіб у яких раніше було виявлено COVID-19. Всі вони проживають у Бобровицькому районі, лікувалися амбулаторно.

За минулу добу виявлено одного інфікованого у Чернігові. Він перебуває на самоізоляції вдома.

Загалом в області зафіксовано  536 випадків захворювання COVID-19, з них:

- 303 пацієнти одужали

- 167 перебувають на амбулаторному лікуванні

- 48 хворих госпіталізовані до закладів охорони здоров’я

- 5 лікувалися за місцем проживання, з них четверо вже одужали (Куликівський район);

- 9 летальних випадків (1-Борзнянський район, 5-Варвинський район, 3-м. Чернігів);

- 4 особи померло із супутнім діагнозом COVID-19 (3-м.Чернігів, 1-Борзнянський район).

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 28 ПЛР-дослідження.

На сьогодні у Чернігівській області 215 активних випадків коронавірусу, лікарі наголошують на тому, часто хвороба може мати безсимптомний характер або проявляться як легке нездужання. А отже, невідомо, хто з вашого оточення може бути носієм вірусу COVID-19. Тому закликаємо дотримуватись соціальної дистанції, правил особистої гігієни, уникати скупчення людей та використовувати захисні маски у громадських місцях.

За інформацією Департаменту інформаційної діяльності та
комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

30 Червня 2020 09:37Попередження для населення

На водоймах області за минулий тиждень загинуло 7 осіб!

Осанніми днями спостеріагається аноманьо спекотна погода. Люди виїжджають на відпочинок до водойм,  при цьому не завжди дотримуються правил поведінки під час перебування на воді.

Так,  за  минулий  тиждень  зареєстровано 7 випадків загибелі на водоймах, тому звертаємося до громадян з проханням дотримуватись  елементарних правил безпеки, а саме:

Купатися краще ранком або увечері, коли немає небезпеки перегріву; плавати не більше 20 хвилин, не доводити себе до переохолодження. Бажано чергувати плавання з рухливими іграми на березі.

Не входити і не пірнати у воду після тривалого перебування на сонці або у стані алкогольного сп’яніння.

Альтернативою обладнаному пляжу може бути лише безпечне для купання місце з поступовим ухилом та твердим і чистим дном.

Небезпечно пірнати в незнайомих місцях.

Якщо раптом захопило плином, потрібно, рухаючись за течією, поступово під невеликим кутом плисти до берега.

У місцях, де багато ряски, плисти потрібно біля самої поверхні води, не роблячи різких рухів. Коли руки чи ноги раптом заплуталися в стеблах, зупинитися, прийняти позу «поплавка» і спробувати звільнитися.

Дуже обережно потрібно плавати на надувних матрацах, іграшках, автомобільних камерах: вони можуть спуститися, їх може віднести вітром або плином далеко від берега.

Небезпечно наближатись до суден, човнів і катерів, які пропливають поблизу вас.

Діти повинні купатися тільки під наглядом дорослих, які, у свою чергу, повинні навчити дітей плавати, простежити, щоб вони не запливали за обмежувальні буї, і не допускати грубих ігор у воді.

Пам'ятайте! Безпечність та нехтування правилами поведінки на водоймах тягне за собою трагічні наслідки! Будьте уважними та обережними, не випробовуйте долю та бережіть найвищу цінність - людське життя!

30 Червня 2020 08:52Інформація про НС та небезпечні події

ІНФОРМАЦІЯ

про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території  області за період з 8:00  29 червня до 8:00  30 червня 2020 року 

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 випадок загибелі на водних об’єктах, 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 пожежу, 1 випадок виявлення та знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни.  Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.

Хід ліквідації аварійної ситуації на мережах електропостачання:

О 15 год. 29 червня силами ПАТ "Чернігівобленерго"

<<<1 - 11 з 3265>>>